Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nem tudok 3 kötekedő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudok 3 kötekedő barmot leverni akkor már nem is vagyok férfi a nők számára, hanem egy töketlen kisfiú?

Figyelt kérdés
2009. jan. 17. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

NEm minden az hogy valaki izmos, és verekedik lépten nyomon, meg bírja a piát, meg jó mobilja van, meg autója is.

NEm kéne általánosítani!!! Én meg azt hittem csak a lányoknál van ilyen probléma:D ehhe

2009. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
én inkább járok egy "őszinte kisfiúval", mint egy "piás f@szfejjel"
2009. jan. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
sztem gáz, ha 1 pasi csak verekedéssel tudna elintézni vmit használja inkább az eszét, az teszi csak igazán férfivá és nem (csak) a teste
2009. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor vagy töketlen kisfiú, ha beszólnak a barátnődnek, és te nem szólsz vissza.
2009. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az utolsó válaszolóhoz szolnék és egyben tanácsot is kérek mindenkitől :$

Ha a barátnődnek beszólnak és te esetleg visszaszólsz az a barom amelyik beszólt a barátnődnek lehet hogy visszafordul és elkezd kötekedni (rosszabb esetben verekedés lesz belőle) Nah ezt hogyan intéznétek el?

2009. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
inkább nem foglalkoznék az ilyen gyerekes kötekedős pitiáner alakokkal...
2009. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%

Engem inkább védjen meg a párom. Szép is lenne,ha nekem beszólnának, és ő meg muján tűrné....(persze nem kell leütni egyből,meg lehet kérdezni is tőle,hogy mi baja van.De ha szép szóval nem megy,akkor igenis tudjam a pasimról,hogy meg tudna védeni,és nem tűrné csendben a cseszletésem).

Szerintem a nők többségének (bocs,ha tévedek) fontos a fizikai biztonság is.

2009. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább verekedjenek össze.

Ha én megkapom azt, hogy hülye k.u.rva, akkor a barátom ne mondja, hogy "ááá ne foglalkozz vele, nem is vagy k.u.rva". Mert igenis törődök vele, megbánt, elbőgöm magam, és a barátom nem csinál semmit?

Ha nem tudja őket leverni, és megverik, akkor is becsülettel harcolt, mint egy igazi férfi. Nincs olyan épeszű nő a világon, aki együttmaradna egy férfivel, aki mellett szabadon szidhatják.

2009. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó kommentelő vagyok, és én írtam a hozzászólást, amire reagáltak.

Én nő vagyok, de megvédem a barátnőimet, vállava az ütést, minthogy csak úgy hagyjam...

2009. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, és véleményem szerint a nők többsége nem tudja mit akar. Mindegyik egy érzelmes, kedves, okos, romantikus fazonra vágyik, ehezképest az első adandó alkalommal elmegy ( az előző helyett) egy agresszív, ámde magabiztos férfival. Én személyszerint arra is ütök ha valaki bámulja a barátnőmet. Eddig még nem panaszkodtak rá... a nőknek kell mind a lelki mint a fizikai biztonság.
2009. jan. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!