Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van pár kérdés, neten ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pár kérdés, neten ismerkedés után első randi? :S

Figyelt kérdés
internetes társkeresőben bejelöltük egymást egy lánnyal, majd ha odáig jutunk hogy msn meg ilyesmi, akk mennyi idő után hívjam el az első randira? Másik kérdés, amikor talizunk a randi helyen, hogy köszönjek neki? 3 puszi vagy csak szimplán szia? gondolom a csók az kiütve :P ja és miközben megyünk vhova már megfogjam a kezét vagy még ne? :S köszi a válaszokat
2010. dec. 2. 21:07
1 2
 1/13 Moszuke ***** válasza:

ez egyén függő. te milyen vagy? kit érdekel hogy más mit csinálna? nincs követendő példa, a követendő példa te magad vagy.


ha sikerült összemelegedni neten annyira akkor szájra puszival is köszöntheted, és kézfogás is mehet.

ha csak tárgyilagos ismerkedés volt, felületes gagyi szar akkor szerintem ne.

de ez is lány és egyén függő.

én nem vagyok az a lukra nyomulós szardarab ember, ezért írom ezeket... lesz aki azt mondja hogy első randi végén már tapiznod is kell...

2010. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szimplán szia...

Ne akarj rögtön fizikai kontaktust, mert még a végén elriasztod...Hagyd, hogy első randin ő kezdeményezzen...

A másodikon(előtte úgyis megbeszélhetitek és írhatod msn-en, hogy úgy adtál volna neki puszit az első randin) lehetsz már egy kicsit vagányabb is...

Bér ez korosztály függő is...25 felett már az emberek tisztában vannak azzal, hogy miért randiznak és lerövidíthetik az ismerkedés fázisát, amin már msn-en úgyis túl vannak...

2010. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
am 19 éves vagyok és csak azért kérdeztem, mert volt már hogy azért riasztottam el egy lányt mert nagyon nyomulósnak tűntem és ezt nem akarom megint elkövetni, de ugyanakkor félénknek sem szeretnék tűnni :S
2010. dec. 2. 21:22
 4/13 anonim ***** válasza:
igyál előtte;) nekem is iylen gondjaim voltak, 2 deci feles, aztán ment magától minden:D azóta 8 hónap eltelt.. együttvagyunk, dúlaláv:D
2010. dec. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Azt, hogy mikor hivd ki nem lehet igy megmondani, fugg a beszelgetesek minosegetol es mennyisegetol. Te kell azt erezd, hogy mikor van ott az ideje es mikor egyezne bele a lany is.

Szerintem nyugodtan megpuszilhatod arcon a randi elejen es vegen. En lany vagyok es szerintem ettol meg nem vagy nyolulos es egy puszi nem ijeszt el egy lanyt. Szerintem nem a lanynak kell kezdemenyeznie. Persze tetteimbol vagy viselkedesbol kitudod majd olvasni, hogy ha tobbet szeretne. Akkar meg is csokolhatod a randi vegen de csak ha rajta is eszrevetted azokat a bizonyos jeleket.

18L

2010. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rendben köszi mindenkinek a válaszokat :)
2010. dec. 2. 21:46
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nyomulós fajta, de eddig csak akkor nem volt puszi az elején, ha azonnal nem tetszett a lány. Köszönök és már közelít is az arca...
2010. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én a mostani barátomnak a nyakába ugrottam az első találkozáskor, annyira örültem neki, és ezzel zavarba is hoztam, meg oldottam is a gátlásain... de hát az a kérdés, mennyire jutottatok a neten, mennyire kölcsönös a szimpátia :)


azzal sokat segítesz a dolgon, ha látszik rajtad a zavar mellett az őszinte öröm is...

2010. dec. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
rendben :) köszi, sokat segítettetek :) azért ha valaki tud még pár dolgot akkor írjon :)
2010. dec. 4. 12:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk csak puszi volt az első randin. Bár elbénáztam, mert 3-at akart adni, én meg kettő után visszahúzódtam:) Úgyhogy kicsit hülyén jött ki, de elröhögtük, szal nem volt gáz, meg utána írt, hogy jól érezte magát velem:) Tőled függ, hogy meddig mész el. Puszival köszöntsd sztem. Aztán, hogy csók meg kézfogás lesz-e belőle az majd alakul. Nálunk nem volt és nekem pl hiányérzetem volt amiért nem fogta meg a kezem:) De alig várom h újra lássam, szal lehet h ez így jó tulajdonképpen. Ja és ne várjatok túl sokáig az első randival. Akár pár beszélgetés is elég. Nálunk úgy volt, hogy összefutottunk vhol, megtetszettem neki és addig nyüstölte a haverjait míg meg nem mondták a nevemet és utána írt nekem. Kb 1 délután alatt lezsíroztuk a randit, úgy hogy előtte reggel találkoztunk először.
2010. dec. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!