Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdés lányokhoz! Ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés lányokhoz! Ha tetszik egy srác akkor beszéd közben tartod a szemkontaktust? Vagy nem?

Figyelt kérdés
Nemet ha nem is, de kort azért írjatok. Köszi :)
2011. okt. 22. 21:01
1 2
 1/19 Smartguy86 ***** válasza:
76%

Jellemtelenségre és az őszinteség hiányára vall, ha valaki nem néz annak a szemébe, akihez beszél. Ha pedig hallgat akkor a figyelem hiányára és a kételkedésre utal, vagy arra,hogy az illetőt nem is érdekli, amiről a másik beszél.


Szóval nem árt tartani a szemkontaktust. Nem farkasszemet kell nézni, de azért ne a földet meg a mellét bámuld.

2011. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

az túl feltűnő lenne, ha végig a szemébe néznék, azért csak néha nézek bele, de akkor próbálom mélyen és... elbűvölően vagy nemtudom xD

15/L

2011. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
ha tetszik egy srác, akkor egyszerűen nem tudom vele tartani a szemkontaktustxD 16L
2011. okt. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Smartguy86


na látod! az előbb valahol volt valami válasz, ahol írta egy lány hogy ha tetszik neki a srác akkor nem tud folyamatosan a szemébe nézni. ezért gondolkoztam el ezen.

mert én bizony farkasszemet nézek :D

2011. okt. 22. 21:08
 5/19 A kérdező kommentje:
mármint egy másik kérdésben olvastam, azért merült fel, hogy hogy is van ez?!
2011. okt. 22. 21:09
 6/19 Smartguy86 ***** válasza:
86%

Önbizalomhiány! Ha valaki nem tudja tartani a szemkontaktust, az a másiktól tart. A szemkontaktus azért fontos, mert abban megmutatkozik az ember valódi énje. Mondani szokták, hogy a szem a lélek tükre. Persze sokan erre azt hiszik, hogy akinek szép a szeme, az egy főnyeremény. Marhaság.


Az egész a saját magadba vetett hiten múlik. Ha elhiszed, hogy te értékes ember vagy és el tudod érni, hogy az a másik ember is lássa benned az értéket, akkor a szemébe tudsz majd nézni. Addig meg van még mit fejlődni! :)

2011. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%

Én mindig mosolyogva nézek rá, aztán elkapom a tekintetem mert zavarba jövök:$

15/L

2011. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

kösz a tanácsot, de ez még meg :)

csak nem tudom, hogy a gyengébbik nem hogy van ezzel?!

mert én bizony a szemébe nézek, csak volt már olyan, hogy szinte másodpercre sem nézett félre az illető leányzó, pedig nagyon sokat beszéltünk és mégsem volt meg a "szikra"

2011. okt. 22. 21:15
 9/19 A kérdező kommentje:
akarom mondani: megy
2011. okt. 22. 21:15
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
én bárkivel igyekszem tartani a szemkontaktust. mindegy, hogy tanár, osztálytárs, vagy esetleg egy helyes fiú, általában a szemébe nézek, viszont nem farkasszemet nézek vele, hanem időnként odébb pillantok, pl ha valami olyat mond, hogy meg kell gondolni a választ, akkor szinte automatikusan jobbra fel nézek. mint amikor ezt a választ is írtam, jobbra pattant a szemem. az agy így reagál, ha valamin eltöprengsz, valamilyen szinten a domináns irányba ugrik a szemed. viszont ha lesüti a szemét, vagy nagyon kerüli, az baj.
2011. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!