Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon ez mit jelent, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez mit jelent, mennyire lehetek magabiztos, nyugodt?

Figyelt kérdés

Van egy lány Pesten tanul egy egyetemen (am. nem pesti, félúton lakik Pest és az én lakhelyem közt, én Pesttől több mint 150km-re lakom). Egy társkeresős oldalon ismerkedtünk meg, azóta pár levelet váltottunk, és csetelünk egy ideje. Volt jó pár képcsere, én is küldtem, ő meg egy rakás képet nekem, magáról is meg a családjáról is. Így elsőre megállapítottuk, hogy mindketten szimpatikusak vagyunk egymásnak, és nagyon vonzódunk egymáshoz. (már amennyire ezt sok kép és tartalmas csevegések mellett meg lehet állapítani)

Ezt azt megtudtunk egymásról, randit terveztünk, közben volt pici nézeteltérés egy témában, meg pici sértődés (ex)barátnőm miatt, de már szent a béke, a volt barátnő tényleg ex lett. Múlt hétvégén találkoztunk volna, de mivel berágtam rá, lefújtam az egészet.

Végül is rendeződött a nézeteltérés, és elmondta, hogy zavarta a lány, hogy még csak most szakítok vele, meg még nem zárult le teljesen, ezért "hisztizett/gonoszkodott" miatta, mert nem akart második lenni nálam, akar engem, tetszem neki és "csak magának akar" nem más lányok mellett 2. vagy 3. lenni.

Szóval elnéztem a hisztiét, meg a "kavarását" amit mellesleg művelt (e-mailek küldözgetése az ex-nek stb.), és azt mondtam oké, legyen randi, de én most még nem utazom hozzá Pestre, hanem akkor jöjjön szépen ő vonattal, és bizonyítsa be ha annyira akar engem! Jöjjön, tegye meg az első lépést, a randiról pedig természetesen én gondoskodom maximálisan!

Azt mondta, jön mindenképp, és nagyon érdeklem, és be fogja bizonyítani, hogy rendes csaj, és hogy nem fogok csalódni benne. A beszélgetések során, sok olyan "dolgára" ráéreztem, amit magába folyt és nem árulna el. Azt mondja, azért akar ennyire, mert én máshogy viselkedtem vele már most, még így a távolból is, mint más srácok, és nagyon belelátok a fejébe, a lelkébe, és kitalálom, mi bántja, mi hiányzik neki stb.

Ezek tök jól hangzanak, de azért persze, nem élném bele magamat!

Szerintetek, kisülhet ebből valami jó? Én egy komolyabb kapcsolatot szeretnék ezzel a lánnyal, ahogy elmesélte, ő is ezt keresi, és keresi a szerelmet, mert eddig nem nagyon sikerült neki, és úgy érzi végre valaki odafigyel arra amit mond, nem csak bólogat, meg 'aha-zik' neki!


Vélemény?


Köszönöm előre is mindenkinek!


2010. dec. 3. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
javítás, bocsánat: magába folyt -> *fojt
2010. dec. 3. 15:30
 2/5 Oxa ***** válasza:

Szia!


Itt már elég nagy a baj!

Ahol a vita és/vagy veszekedés felüti a fejét, ott a későbbiekben is ezek a problémák elő fognak kerülni! Kisebb vagy nagyobb bajokat okozva!


Az eléggé etikátlan viselkedés, hogy az expárodnak írogatott! Ez csak Te és az exed dolga, nem harmadik személyé!

Ebből levonható konzekvencia az, hogy féltékeny!

Ezt jelenleg így mutatta ki. Élőben esetleg pofán vág vagy mondjuk, ha együtt laktok akkor összepakol, mert Őnagysága megsértődött?

Ez még szólóban elmegy, de, ha mondjuk gyerek lesz, nem lehet ilyenek eljátszani!


Egy komoly kapcsolat pedig arról szól, hogy a páromat a negatív dolgaival együtt fogadom el! Közös kompromisszumoknak van értelme, de egyoldalú motiválásnak nincs!


A fényképek szubjektívak. Sok ember nagyon jól/rosszul néz ki fotón, de élőben teljesen másmilyen!


Nekem volt hasonló szitum. Fél évig fotóküldözgetés, telefonálás, csak épp nem olt vita. Lementem Tatabányára, és ott közölte az illető, hogy nem jövök be neki. Úgyhogy a koppanás megvolt!

Sok távkapcsolatom volt, de mindegyik a viták miatt és hasonló dolgok miatt, mint nálad is volt, értek véget!


A véleményem az ilyenekről az, hogy működhet a távkapcsolat, de ahhoz kicsit többet kell tennie mindkét félnek!


Ezzel a lánnyal ne törődj, mert örökös vitátok lesz! Ha nem az exed miatt, akkor esetleg másba köthet bele.

Persze lehet, hogyha találkoztok akkor megváltozik.

De, akkor vedd azt is számításba, hogy neked megérné-e inkább ismerkedni, és találni egy jobbat (biztos van), vagy inkább bevállalod ezt a lányt és lesz ami lesz?


Én inkább tanácsolnám azt, hogy ismerkedj mellette, de vele is haladj! Aztán, ha változik, akkor mégis megéri, ha pedig nem, jön az új!


Sok sikert!

2010. dec. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kavarásból neked mi jött le? hogy gyenge jellemű vagy tényleg csak azért csinálta, mert totál oda van érted?
2010. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Oxa ***** válasza:

Most legyünk már őszinték!


Ha Én odavagyok valakiért, akkor Ő érdekel, és nem a múltja! Márpedig egy ex az a múlt része!

Ha miután összejöttünk, és azután mondjuk megcsalna az exével, az már más helyzet!


Normális ember tudja, hogy az új partnerének is volt régi kapcsolata. Egyes esetekben akár találkozhatnak is, stb.!

Ezért balhézni egyenlő a totális retardáltsággal!


Szinte minden ember életében voltak olyan dolgok amikre nem túl büszke, viszont, ha őszinte, akkor elmondja az új párjának!

Ezzel az a baj, hogy ezt kevesen értékelik reálisan!

Itt elsősorban az őszinteséget kellene nézni, és nem azt, hogy az most egy ex!

Ennyi erővel honnan tudja, hogy mellette nincs egy párhuzamos kapcsolat, vagy nem lesz mellette pl. egy szerető? :)

Semmi sem biztosítja erről!

Tehát értelmetlen balhézni!


Amiért jogosan lehet veszekedni és/vagy vitatkozni, az a kettőnk közös dolga, mivel az rólunk szól! De minden ami előttünk volt, azért nem!

2010. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy minden kapcsolatom olyan volt, hogy én mindent megtettem, mindent megadtam a másiknak, és nem azért mondom, mert magamat akarom jobb fényben feltüntetni, hanem mert tényleg így van. Mindig ki akartam hozni a partnereimből a legjobbat! Kihozni belőlük a maximumot, ez egy ilyen tudat alatti késztetés nálam, nincs rá magyarázatom!

Most is ezt érzem,látok valamit ebben a lányban, valami értéket, valami megfogott már most, ilyen kevés ismeret mellett is, nem tudom, lehet tévedek, de eddig 99%-ban ha ráéreztem valami ilyenre az bejött, és jó kapcsolat lett belőle!

Majd meglátjuk mi lesz...

Köszönöm a segítséget és a válaszokat, jöhet még...

2010. dec. 4. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!