Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek a sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek a sráccal aki tetszik nekem?

Figyelt kérdés
van egy srác aki angyon tetszik, de ahányszor dumálunk nem bírok normálisan megszólalni..miről beszélgessünk? az ilyen kedvenc zene adukat már kijátszottam anyg nehezen...de most??? nem tudom mit bökjek ki :$ kérlek segítsetek!
2010. dec. 3. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd meg neki h tetszik. ennyi.
2010. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Funktasztikus ***** válasza:
ami eszedbe jut kivéve a nöi dolgokrolXD
2010. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézz focit, és beszélgessetek el a legutóbbi meccsről. De amúgy lazítsd el magad, és kezdheted azzal is, hogy ,, Milyen rossz az idő, nem?" Ebből kiindulva akár a quantum fizikáig is eljuthattok...De akár egy tv műsorról, sorozatról, filmről is szólhat a beszélgetés.
2010. dec. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy megkérdezhetnéd tőle, hogy miket csinál a szabadidejében...És, hogy mi a hobby-ja...Utánanézel az érdeklődési körének és máris van társalkodási alap...
2010. dec. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hobbi zene sport film ezekről mindig szeretek beszélni a lányokkal :D
2010. dec. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!