Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek egy meleg...

Miről beszélgessek egy meleg sráccal?

Figyelt kérdés

(Kérlek, ne írjatok ide nem illő dolgokat, komolyan kérdezem! )Pl. találkozok valakivel vásárlás közben vagy a városban akiről tudom, hogy meleg. A hogy vagy-on kívül mit mondjak? :)

Vagy msnen felveszek valakit aki az. Miről beszélgessek vele? Nem tudom mi érdekli, én elég fiús vagyok, szóval most kezdjek el neki sminkekről írni? :)) vagy támadjam le, hogy neked melyik sztárpasi tetszik?

Lány vagyok amúgy.

Azt veszem észre, hogy félnek tőlem és nem mernek megnyílni. de én is félek tőlük, mert nem szeretném őket megbántani :D és azt szeretném hogy barátok lehessünk.


2008. nov. 4. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Ugyanarról amivel egy nem meleg sráccal.
2008. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azok csak a nők p***járól beszélnek -.-" meg bunkók.
2008. nov. 4. 23:22
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem amiről csak jól esik!

De ha fenntartásaid vannak vele szemben, akkor ne beszélj semmiről!

2008. nov. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Dehogyis, én szeretem őket csak félek, hogy én nem vagyok nekik szimpatikus, vagy nem tudom...
2008. nov. 4. 23:24
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Képzeld azt, mintha csak egy barátnőd lenne.
2008. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nincsenek barátnőim :DDD minden barátom hímnemű :D

de köszi a válaszokat :)

2008. nov. 5. 02:12
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én elég sokat forgolódtam meleg társaságban (lány vagyok), érdekes, nekem sosem volt ilyen problémám. ok is emberek, tényleg ugyanarról, mint bármelyik fiúval (nekem sincsenek igazan lany barataim, nem is voltak).

kis ido kell, mig kialakul, akkor lesz majd sok olyan belso dolog, ami a hetero sracokkal nem megvalosithato, de ezek kialakulnak maguktól, tényleg.

2008. nov. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2008. nov. 5. 10:22
 9/11 anonim válasza:

Ha a pasi ismerőseid csak a szexről tudnak beszélni, keress újakat :)

Nekem van egy-két meleg haverom, az egyikkel rendszeresen a melegségén nevetünk, de úgy, hogy lefordulok a székről :) Nem szoktak érzékenyek lenni, és tisztában vannak vele, hogy vannak kérdéseid. Ha nem teszed fel, persze hogy nem fognak bízni benned :)

2008. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy miről, hanem az, hogy hogyan. Őszintén, nyitottan s felejtsd el nemi érdeklődésének irányát.
2008. nov. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!