Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az mit jelenthet ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelenthet ha a barátom nem csukja be a szemét csók közben?

Figyelt kérdés
Szerintetek mit csináljak, eléggé zavaró.Kérdezzek rá? És én úgy tudom ez rosszat jelent.
2010. dec. 4. 13:53
1 2 3
 1/22 Funktasztikus ***** válasza:
56%
nem szeret igazán sztem..de ne igy legyen
2010. dec. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nállam is volt ilyen, hogy nem csuktam be, de azért volt mert még újdonság volt xD ettől függetlenül szerettem és még most is szeretem nagyon (persze mostmár becsukom)
2010. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle. Nem lehet azt mondani általánosságban, hogy ez rosszat jelent.
2010. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Ez a világon semmit nem jelent :P
2010. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy már sok lánnyal volt és sztem nem ez lehet a gond.nem tudom rá kérdezzek e..:S
2010. dec. 4. 14:00
 6/22 anonim ***** válasza:
59%
Ha láttad (mert gondolom nem hallottad), hogy nyitva van a szeme, akkor nyilván neked is nyitva volt a szemed. Akkor mi a problémád? Te sem vagy különb.
2010. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
Azt, hogy neked is nyitva volt.
2010. dec. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Jelenlegi párommal mindig nézzük egymást. Nagyon őszinte a kapcsolatunk és nekünk így jó. Figyeljük egymás rezdüléseit folyamatosan. Lehet, hogy ő is ilyen.
2010. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én mindig becsukom a szemem, csak egyszer nyitottam ki, amikor abba akartam hagyni és láttam h neki nyitva van aztán a következőnél megint kinyitottam hogy biztos legyek e benne, télleg nyitva van e neki és nyitva volt..
2010. dec. 4. 14:03
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én este csókolóztam elsőnek, szóval nyitva volt a szemem, de semmit nem láttam :D
2010. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!