Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondolsz vagy hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolsz vagy hogyan érzel mikor visszautasítanak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 4. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legszívesebben fellövetném magam a Holdra.
2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
baszok bele :D
2010. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Engem tegnap utasítottak vissza :(

Nagyon rosszul éreztem magamat és az öngyilkosság gondolata lett úrrá elmémen....

Ő volt szerintem eddigi legnagyobb szerelmem...de vége...még mindig kutyául érzem magam :(

2010. dec. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Moszuke ***** válasza:

hát tegyük fel személyes a visszautasítás:

ekkor várom, hogy végre b*sszus ne legyen már ott Ő, hogy végre kimutathassam amit érzek, dühönghessek vagy épp zokogjak vagy épp bármi amit érzek..


aztán elkezdenék gondolkozni, hogy lépjek tovább.

2010. dec. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Az élet ilyen "apró" szösszenetekből áll. Vágyakozunk, és visszautasítanak, "pofára esünk". Meg kell tanulni némi humorral viselni az ilyen dolgokat. Később, felnőtt korban, már mosolyogva tudunk rá visszagondolni, hogy úristen, emlékszel amikor a Vera visszautasított, és úgy magam alatt voltam? :) Nem szabad nagyon komolyan venni. Persze, bánkódunk meg minden, de majd jön helyette más. :)
2010. dec. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ez nehéz kérdés. talán hiányt,a lány hiányát.

Ha visszautasít,akkor már nem csak a lány hiányát érzem,hanem azt hogy belőlem is hiányzik az a valami,ami megfogná őt.

De ez is lehet többféle ,ha pl egy buliban utasítanak vissza,egy pillanat szülte gondolat hogy be kéne próbálkoznom annál a lánynál, és úgy utasít vissza azon csak mosolygok,persze az is valamilyen szinten kellemetlen.

Viszont ha olyan lánynál fodrul ez elő akiben érzed hogy megvan minden ami neked kell, és rákészülsz,akkor a bukás szomorú.

2010. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát, nyilván kellemetlen érzés, de tudni kell tovább lépni, minden nem sikerülhet.
2010. dec. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%
Eddig csak visszautasításokat kaptam. Mindegyik után vettem egy üveg piát, és megittam, aztán azon gondolkoztam, hogy kötél, vagy víz, vagy gyógyszer, aztán eddig mindig gyáva voltam...
2010. dec. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

22:20-as válaszolónak: Engem is mindig visszautasítanak. (Csak annak kellenék, aki bűn ronda, vagy egyéb fogyatéka van, mert az nem válogathat.) Aztán persze utána kib.szott sz.r. Először én is kezdtem doboz cigikkel, meg üveg piákkal. K.rvára nem lett jobb semmi sem. Tegnap is visszautasítottak. Már nem cigizek, csak egy deci jéger volt itthon, amit meg is ittam, de az jól esett. Így két este helyett egy alatt fogyott el. :)

Elkeserítő a helyzet néha. De most utóbbi lánynál így belegondolva nem volt olyan rossz, mint évekkel ezelőtt. Rajta 1-2 nap alatt túlteszem magam, úgy érzem. Annyi a titka a dolognak, hogy minél hamarabb kell cselekedni. Ha hónapokig sz.rakodsz, akkor egyre sz.rabb lesz minden. Ennek a lánynak két találkozás (nem randi) után megmondtam kerek-perec, hogy tetszik nekem, és szívesen megismerném jobban, és beszélgethetnénk. De kosarat kaptam, mert van emberjelöltje elvileg. Na már most ez nem jó, de százszor jobb, hogy hamar kiderült, mert hagyom a fenébe, és nem vagyok beleesve a kétségbe, hogy most mi van, és tovább lehet állani.

27f

2010. dec. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én annyira ronda vok, h a "bűn ronda" lányoknak se kellek, de már megszoktam, szal nem esek annyira kétségbe.
2010. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!