Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rossz randi! Mit gondolsz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz randi! Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

Nemrég írt nekem egy srác,hogy szeretne megismerni,(látásból ismertük egymást)majd msn cím csere volt.Minden este jól elbeszélgettünk aztán megkérdezte,hogy mi lenne ha találkoznánk,személyesen mégis jobb.Belementem.Azt tudni kell,hogy zárkózott vagyok,de ezt tudta ő is.Szóval eléggé gáz volt az eleje,nem nagyon ment a beszélgetés,volt kínos csend..Aztán összefutottunk egy pár haverommal,kérdezték hova megyek én meg azt mondtam,hogy lassan haza.Nem tudom mért mondtam,még kb háromnegyed órája voltunk csak „együtt” a sráccal.Utána gondoltam is,hogy na ezt lehet nem kellett volna.:S Aztán mikor a séta közben eljutottunk egy kereszteződéshez(ha jobbra megyünk az nekem hazafelé vezet,ha balra máshová:D) Ott megkérdezte,hogy sétálunk még vagy mennék haza.Gondoltam nem akar már velem lenni,sok kínos csend miatt.Ezért mondtam,hogy haza.Elindultunk,de itt már kezdtem felóldódni,sokkal jobban elbeszélgettünk,már nem is volt kínos.Mikor elváltunk azt mondta,örült a találkozásnak.Viszont utána már nem keresett,mindig fent volt pedig msnen,miután elváltunk utána is,kb rögtön mikor hazaért feljött.De semmi.Aztán pár nap múlva ki volt neki írva,hogy szerelmi bánat. Teljesen elszúrtam már?Azért nem keres mert rossz volt és már nem akar semmit ugye?De akkor mért nem töröl le msnről?Ti,ha ilyen rossz randi után lennétek,letörölnétek az adott lány/fiút?Vagy úgy lennétek,hogy teljesen mindegy fent van e vagy nincs?

Csakhogy tiszta legyen…lány vagyok… Kössz ha elolvastad.


2011. okt. 13. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek azt hiszi, hogy nem jött be neked. Írj rá, bármit mondhatsz, a lényeg az, hogy tudja a srác, hogy nem bukott el a dolog.
2011. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szegény azt hiszi, hogy untad. Írj neki, vagy hívd fel. :)
2011. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj de butus vagy. :) Tetszel neki, csak azt hiszi béna volt. :)
2011. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért nem keres mert mindig azt hangoztattad haza akarsz menni, utána meg nem írtál neki.
2011. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Na így kell valakit gyorsan leépíteni.

Tedd jóvá. Most Te jössz.

2011. okt. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Aztán pár nap múlva ki volt neki írva,hogy szerelmi bánat. Teljesen elszúrtam már?Azért nem keres mert rossz volt és már nem akar semmit ugye?De akkor mért nem töröl le msnről?"


Azért hogy te lásd! Két verzió van. Az egyik, hogy más csaj miatt van szerelmi bánata és nem te vagy az a csaj. Vagy pontosan te vagy a szerelmi bánata és azért nem törölte le (trükkös:)), hogy te lásd az msn kiírását. Érted? Direkt csinálja. Nem súrtad el, mert akkor trükközik. Ha a második verzió van. Döntsd el te, hogy most mi van. Remélem megértetted.

2011. okt. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kérdező nem szúrtál el semmit se:) nyugi. Biztos vagyok abban, hogy helyesen cselekedtél:)
2011. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemár, hogy nem érted!

Pedig nem nehéz összerakni a szálakat:)

Csórikám azt hiszi, hogy nem nyerő nálad.

2011. okt. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
keresd te! szegény szerintem össze van törve mert azt hiszi nem volt elég jó!!
2011. okt. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!