Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért van az h a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az h a csajok mindig visszautasítanak ha próbálkozom? Lent.

Figyelt kérdés

23 éves fiu vagyok, egyetemista...igyekszem mindig szépen divatosan öltözködni, és mostanában ha odamegyek egy ismeretlen lányhoz akk soha nem jön össze komolyabb beszélgetés meg semmi, mindig lekoptatnak...kezdek elkeseredni,lehet h nem vagyok a legszebb de akkor is...linkelek egy képet, szerintetek ennyire csúnya lennék?

[link]


2011. júl. 4. 22:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
71%
Nem vagy csúnya, de nem is elég szép ahhoz hogy csak úgy szóba álljanak veled.
2011. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem vagy csúnya, sztem a humor és a rámenősség fontos. egyiket se vidd túlzásba :)
2011. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 WhiteLabel ***** válasza:

Hát igyekezz jobban, piros kockás ing, fosbarna felsővel? a csajok azt hiszik favágó vagy:)

Öltönyös képnél, fosbarna kabát, barna cipő.. no comment.

Emellett merev vagy mint egy darab fa.

Remélem tudtam segíteni:)

Ja és még valami, inkább laza ingen, laza naci, fehér, világoskék sárga, stb viláágos az a lényeg:D

2011. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 WhiteLabel ***** válasza:
Ja és fiu voltam, remélem nem gáz, csak segíteni akarok:D
2011. júl. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

nem vagy csúnya.

de milyen csajoknál próbálkozol?

extradögös, extradivatos, műkarmos, festetthajú szolicicáknál, v. normális, visszafogottabb, nem olyan feltűnő lányoknál?

divatos...hát, sztem, elkövetsz pár divatbakit. de ezen lehet változtatni.

nem vagy görcsös, merev, nem játszod meg magad?

a kép alapján olyan mindenen rágódós, aggódós fazonnak tűnsz.

nem lennél rossz srác, de emiatt mégis, inkább járnék 1 szakadt raszta hippivel, mert az imponál, ha v.ki laza, és önmaga. :)

és, lehet, hogy rosszul érzem, de mintha nagyon meg akarnál felelni a csajoknak.

20/L

2011. júl. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Ez a kép hétvégén készült és hideg volt azert vettem fel azt a barna felsőt, szabadtéri disco.....álltalában egyszerübb csajoknál próbálkozok és nem a cicababáknál...de ha odamegyek hozzájuk h tetszel és megszeretnélek ismerni jönnek h bocs van baratom meg stb...
2011. júl. 4. 22:13
 7/28 A kérdező kommentje:
a divatosat ugy értem h álltalában ingben járok szórakozni meg fekete nadrág
2011. júl. 4. 22:15
 8/28 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, de valamiért biztosan visszautasítanak. Légy laza, ne akarj görcsösen megfelelni, add magadat és ha nem kellesz valakinek, ne keseredj el - ilyen az élet, szokni kell. :) Hidd el nekem, ha magabiztos kisugárzásod lesz, tartásod, valamint minimális humorod, kelleni fogsz a lányoknak. Add el magad jól. :)
2011. júl. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ja igen látom, fizika-matek szakon vagy Szegeden, tehát buta sem lehetsz - bűvöld el a csajokat. :))

Előző voltam.

2011. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
na azert nem annyira vészes a szitu h 10böl 10en elutasitanak, csak most lett vége egy 2,5 éves kapcsolatomnak 5 hónapja és azotá3-4 lánynál próbálkoztam és valahogy nem jön össze hogy közelebb kerüljek valmeikhez, igaz ilyen discokba szoktam próbálkozni mert más lehetöséget most nem látok ismerkedésre
2011. júl. 4. 22:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!