Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az gátol a csajozásban ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gátol a csajozásban ha kockulok (számítógép függő vagyok)? 18f

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 12:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Egyebkent a Jobsek komolyan Sonyt vagy EA-t akarnak venni? Tehat vagy azt a ceget, ami egy 10 even keresztul vezette a konzolpiacot, aztan eppen a Microsoft zuzta le, vagy azt a ceget, ami eppen a Microsoft konzoljara fejleszti a legtobb jatekat?
2010. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Sajnos az apple nem olyan mint régen. Nekem szerencsém volt azokban az időkben használni gépeket :)

Össze sem lehet hasonlítani a mostaniakkal...

De mindegy, üzletpolitika...

2010. dec. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát már hogyne lehetne őket összehasonlítani.

Ez:

[link]

számítógép. Ez viszont:

[link]

egy duplo építőkocka és egy neonreklám tiltott szerelmének a gyümölcse.


Intel és Unix, ilyet tényleg nem lehet ám PC-ből összerakni. És optikai tuning sincs PC-re. Egyáltalán nem létezik ilyen. Ugye? Van viszont normális egér, tudjátok gombokkal meg minden.

De nem kötekszem, a mac tényleg neked való BÁTYA. Ez akkor vált nyilvánvalóvá amikor írtad hogy egészben vettél PC-t.

Ha ilyen simán átugrod az egyik legkomolyabb előnyt, mármint hogy olyan gépet rakhatsz össze ami tökéletesen illik hozzád, a felhasználói szokásaidhoz, az erőforrásigényeidhez, stb. Aztán amikor ugyanezt szoftver oldalon is megtehetnéd a kedvenc disztróddal akkor te ehelyett feltelepíted a windowst. Na ez esetben nem csoda hogy nem voltál elájulva.

De azt ne mondd nekem hogy egy túlméretes gumicukor pofátlan áron csak azért jobb, mert arra a három dologra amire egyáltalán jó, arra tényleg nagyon jó.

2010. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
na igen... es akkor tfh nem is a ubuntut vagy mandrivat vagy fedora coret rak fel az ember, hanem archot vagy gentoot, es szetoptimalizalja ahogy azt kell... na most hasonlitsuk azt ossze egy maccel meg egy osx-el...
2010. dec. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:10


Te még életedben nem használtál mac gépet. Így könnyű pofázni. Fogalmad sincs mit kínál az os x és a programjaik is nagyon jók. Sőt...

Lehet, hogy drágábba, de hát ez van. Hülye pc-sek mániája bővíttetni egy gépet, ennyi erőből az autójában is kicserélhetné a motort egy 4000 cm3-re. Van egy iMac G3-om, ami annak idején 700 e ft és 1 milla között volt. A gép forradalminak számított akkoriban, még flpoy meghajtó sem volt és az usb-portokat is asszem ebbe szerelték be először. Mindenki fikázta pc-s körből, hogy még flopy meghajtó sincs benne, hogy lehet ez..De az apple ezzel nagyot ütött többek között. Én még az irodámban napi 8 órában megy a gép, és még csodálják, hogy ez a 12 éves gép milyen szép és még működik. 1998-as a masina. Először 9-es classic volt rajta úgy kb 2003-ig, ment rá a panther ami rohadt jó volt és 2005-óta a Tigris megy rajta. Ezalatt az idő alatt egyszer sem telepítettem újra. Azóta minden ok és zene hallgatásra, netezésre és word szöveg szerk-re tökéletes a mai napig. Persze mellette ott van egy macbook pro is, ami már komolyabb feladatokat végez :)


Annyit mondok nektek kedves pécések, hogy fikázzátok a maces tulajokat, úgy hogy nem nagyon használtatok macet. De veletek ellentétben, mi pontoan tudjuk miért nem szeretjük a windowsT!!!!!

2010. dec. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
windowst? Sok értelme van vitázni ha el sem olvasod a posztjaimat. Miért is tennéd hiszen láthatóan mindent tudsz rólam. Sőt mindent jobban tudsz. Helyes! Váljék egészségedre!
2010. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
btw 1998-ban nem kellett volna nekem 1 millio forint ahhoz, hogy osszerakjak egy olyan gepet, amin kepzeld el, meg mindig tudnek zenet hallgatni, meg netezni...
2010. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

igeen, kockák... ezaz... most előbujtatok :D de jo már az előbb aszittem valami gépbuzí oldalon járok, de még mindig GYK :) szerencsére.

am gátol, valsz. bár attol függ mit csinalsz, mer ha nem fps ekkel ölöd a többieket vagy wowozol, hanem netezgetsz forumozol vagy ilyenek, neten is lehet ismerkedni, nem kell hozzá társkereső. csak persze nagy esélye van hogy nem fog hozzád közel lakni. amúgy ugyanugy találhatsz téged megértő elfogadó lányt, pont azér mer abban a közegben találkoztok ami érdekel. ugyanigy van ez ha discoba jársz, vagy könyvtárba. abban a közegben találkoztok, ami érdekel, ezért találhatsz olyan valakit aki elfogad. de ha nem akarsz távkapcsban szivni akk javaslom keress vmi real life hobbit, ahol van esély összeakadni valakivel :)

2010. dec. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!