Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan legyen holnap? Szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen holnap? Szóba hozzam, vagy menjen minden úgy tovább, ahogy régen?

Figyelt kérdés

Minden nap vonattal járok suliba és onnan haza. Megváltozott az órarend, és most pár osztálytársammal (6 lány), és avval a fiúval megyek haza, aki tetszik és én is neki. Eddig is jóban voltunk, de csak mint haverok. Pénteken az osztálytársaim jól elvoltak a fiú többi haverjával, mi meg egymás mellé ültünk és közös hobbinkról néztünk videókat a PDA-ján. De ez csak kb. 10 perc volt, aztán elindult a vonat és végigdumáltuk az utat. Az állomásról pedig már úgy mentünk, hogy átkarolt. Hogyan álljak hozzá hétfőn?

13/L


2010. dec. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy ahogy eddig...
2010. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy állj hozzá, hogy hadd folytatódjék. Sok serencsét ;)
2010. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De mit csináljak vagy mondjak? Nem lenne neki "égő", hogy én fiatalabb vagyok(1 év)? Amúgy hülyeségből szoktuk egymást becézgetni, pl. cicafiú, cica meg egyéb szörnyűségek:D
2010. dec. 5. 21:02
 4/7 anonim ***** válasza:

ismerős a kérdés,de mindegy..

Ugyan úgy csinálj mindent,mint ahogy eddig..

2010. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fenéket lenne égő, ugyan már ;D Mint mondtam, ugyanúgy, mint eddig.


második

2010. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát reggel csak simán, mint mindig köszönjek, hogy "Hali cukifiú"? Vajon ő is ugyanúgy fog viselkedni?
2010. dec. 5. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
valószínüleg igen
2010. dec. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!