Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért görcsöltem ennyire rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért görcsöltem ennyire rá? Hogyan tudnám magam "leállítani"? Spontánul csinálni?

Figyelt kérdés
19/l vagyok, van néhány elrontott kapcsolatom és most megismertem egy srácot, annyira szeretném jól csinálni, h teljesen rágörcsöltem a témára. állandóan más emberek tapasztalatait olvasom, h viselkedjünk az első randin, testbeszéd, mi a helyes, mi a rossz...kezdem betegesnek érezni, ahelyett h hagynám, h minden csak történjen. hogyan tudnám ezt magamnak elmagyarázni?
2010. dec. 7. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is nem tőlünk kérsz ilyen téren sem tanácsot, hanem magadra hallgatsz, mert gondolom elég éretten tudsz már gondolkodni 19 évesen.

Ne foglalkozz, mit írnak az első randira, legyél természetes, és ne az internetről tanulj viselkedni, mert csak neked lesz rossz.

És végül, nem mindenkinek jön össze elsőre, van akinek csak nagyon sokadszorra jön össze, nyugodtan kivárhatod, úgyis megtalálod az igazit. Lehet, hogy ő lesz az, akivel pont most ismerkedsz. De lehet, hogy más. Ne aggódj ezen ennyi idősen. 25f

2010. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy hogyha egy óvatlan "balesetszerű" véletlen hibával el lehet rontani, akkor az biztos nem is lenne annyira jó...

Ami meg nem baleset-szerű hiba, hanem például szokás, az meg főleg olyan, hogy hiába is sikerül elleplezni az első néhány alkalommal, később úgyis azt eredményezné, hogy nem érzitek jól együtt magatokat.

Szóval...

PróbaCseresznye Ha Jó Lesz Akkor Úgyis Jó Lesz Ha Meg Nem Akkor Úgyse Lehetett Volna Jó

Hajrá ;)

2010. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én speciel csajozós könyveket kezdtem el bújni amikor már a 4-dik lány küldött el... Amint elolvastam egy párat rögtön meg tudtam hódítani a jelenlegi barátnőm akivel 4 hónapja járok. :S Pedig elötte még egy csókot sem tudtam összehozni, ma meg már minden hétvégén szeretkezem. :) Szóval, én is mások tapasztalatai alapján és tanácsok álltal lettem ügyes a másik nem terén. Sztem nem feltétlenül rossz dolog részedről hogy utánanézel mit kell tenni és hogyan.
2010. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a srác és hosszú távra gondolkodsz, akkor legjobb

amitt tehetsz hogy önmagadat adod. Így önmagadért fog szeretni.

2010. dec. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!