Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy ragadvány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy ragadvány anyósjelöltet leállítani?

Figyelt kérdés

Az a baj vele, hogy mindig csak ő legyen a középpontban, párommal nem hagy minket békén minden héten kötelező meglátogatni őt, és beszélgetni vele és hallgatni ahogy kiönti a hét fáradalmait a szemetesbe azaz nekünk... én már nagyon unom, ha nem szólok hozzá azonnal megsértődik, fenyegeti a lányát, hogyha nem úgy tesz ahogy azt ő akarja akkor vissza fogja költöztetni tőlem vagy ha nem menne vissza lemond róla és nem támogatja tovább... párom még tanul, nálam él, de nem bejelentett élettársam. Esküvő jövőre lesz, de az anyós diktálja azt is mikor és hogyan legyen, mellesleg szerelmes belém. Hogyan építsük le, mert ezt bírni nem lehet!? Ha a páromnál vagyis az anyja házában vagyunk ott kettesben sosem hagy minket beül a szobába és beszél folyamatosan!

én 23/F a párom 20/L


2011. okt. 20. 12:07
 1/5 anonim válasza:
Hát minden elismerésem h eltudod az anyósod viselni. Lehet le kéne ülni vele beszélgetni h ti már külön életet éltek ne akarjon mindenbe beleszólni. Bár azt gondolom elég rosz h anyósnál nem lehettek kettesben. Kitartást!
2011. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Légy férfi! Mondd meg az anyósnak a magadét. Mivel nem laktok nála és a párod is veled él együtt nem tudj elvenni tőled. Ezenkívül a párod is megmondhatja az igazát neki. Meg aztán a ti életetek és a ti esküvőtök lesz, ezért nagyon nincs semmi beleszólása. Ezt is megmondhatjátok neki. Fenyegessétek meg hogy ha nem fejezi be ezt akkor nem hívjátok meg az esküvőre. Amúgy meg ne menjetek minden héten hozzá. Szokja meg hogy nem ő az első, csak könyörgöm! Ne legyetek ennyire magatehetetlenek! Ha én lennék olyan helyzetben hogy együtt élek a párommal úgy kiosztanám az anyós jelöltem hogy csak na. Már annyira érik bennem...


20/F

2011. okt. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Támogasd te, ha úgyis össze akartok házasodni. Nagykorúa párod, a fülénél fogva nem ráncigálhatja haza.
2011. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ezt a helyzetet elsősorban párodnak kell megbeszélni, mivel az ő anyja. Így talán ő jobban tudna hatni rá. Te max. csak támogatod és elmondod szintén a véleményed, h nektek hogyan jó.

Nagyon sok múlik barátnődön, ha ő hagyja h az anyja ennyire beleszóljon és vezesse, befolyásolja, akkor ez részben az ő hibája. Nem szabad, h hagyja.

Anyósodnak ezután meg kell értenie, h felnőtt a lánya és nem ő fog az első helyen állni. Ha nem érti meg, akkor egyszerűen nem mentek el hozzá addig, amíg át nem látja a helyzetet, h nem csak körülötte forog a világ. Egy anya különben sem zsarolhatja így a lányát, ha nem úgy lesz, ahogy ő akarja, "lemond róla és nem támogatja" ... szörnyű és kritikán aluli ez a hozzáállás.

2011. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ásd el jó mélyre...
2011. okt. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!