Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lenne értelme elhívni? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme elhívni? Vagy csupán félreértelmeztem a jeleket? HELP 22/F

Figyelt kérdés
Megismerkedtem kb. 1 hónapja egy lánnyal. Látásból ismertük egymást, messziről. Aztán kb. 1 hónapja leült mellém a buszon és bemutatkozott, elkezdtünk beszélgetni. Nagyon érdeklődő volt. Azóta msnen, facebookon:) és személyesen is nagyon jól elbeszélgetünk. Most nem tartózkodik itthon de mielőtt elment odáig jutottunk, hogy elhívtam egy italra ő azt írta vissza, hogy meglátjuk, ne a héten mert nincs ideje( ez igaz) stb.... A történethez hozzátartozik, hogy nemrég szakított a már régóta rosszban lévő barátjával, kb. akkor amikor velem megismerkedett... Arra gondoltam, hogy miután hazajön akkor felhívom és megkérdezem, hogy áll-e még a meghívásom. Kérdés már csak az, hogy tényleg kezdeményezett vagy csak én értettem félre???? Akikkel eddig beszéltem azt mondták, hogy bepróbálkozott... Hát én már teljesen összezavarodtam... Egy évvel fiatalabb, mint én. Köszi, hogy elolvastátok és kérlek segítsetek!
2010. dec. 7. 10:22
 1/9 anonim válasza:

Szerintem nyugodtan felhívhatod. Ő már kezdeményezett. Most rajtad a sor.

23/N

2010. dec. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted ez kezdeményezésnek számít a leírtak alapján. Nem szeretném azt ha azt mondaná, hogy ő csak barátkozni akart......:(
2010. dec. 7. 10:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Hívd nyugodtan! Mit veszíthetsz?


21F

2010. dec. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vaagy?
2010. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sajnos benne van, hogy csak barátkozni akar, mert én is értettem már félre dolgokat, sőt többször értettem félre, mint nem, de valahogy ki kell deríteni, hogy mit akart.
2010. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Semmit sem veszíthetek de nem akarok kapni egy visszautasítást... elég gáz lenne. Hogy mennyi idős vagyok? Szerepel a kérdésben.. Hát épp ettől félek, hogy félreértelmezem...
2010. dec. 7. 10:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát jó értem én, csak az a baj, hogy lehet azt várja, hogy lépj, és ha nem teszed úgy fogja értelmezni, hogy nem tetszik neked. Azt meg nem lehet elvárni, hogy mindig csak a lány kezdeményezzen. Persze van olyan is, de nagyon ritka. Kockázat nélkül nincs nyereség. ;) A másik meg az, hogy ha elutasít, akkor tovább tudsz lépni hamar.


21F

2010. dec. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Persze, hívd fel!

24/L

2010. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Első vagyok. Szerintem ez kezdeményezés volt, persze nem tudhatom. Engem is értettek már félre pasik, és az nekem is kellemetlen volt. De szerintem, ha elhívod egy italra, az még nem feltétlenül jelent semmit, és utána már jobban fogod tudni, hogy mit akar, ha meglátod, hogy akkor viselkedik.
2010. dec. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!