Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnál, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha egy lány elmondaná, hogy tetszel neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, egy helyen dolgozunk, sosem vagyunk kettesben, igazából sokat nem is beszéltünk, egyik nap észrevettem hogy néz, ez másnap is megtörtént, akkor kezdett érdekelni, azóta már én nézem, nem tudom róla levenni a szemem, többször kérdezi is, hogy most mi van...:/ néha kedves, néha bunkó, már nem tudom mit gondoljak, a lényeg, hogy nagyon tetszik, azt sem tudom van e barátnője, gondoltam elhívom egy pár percre és elmondom neki, hogy tetszik, csak már nem vagyunk gyerekek, és nem tudom hogy reagálna. Meg akkor gondolom minden munkatárs erről pletykálkodna.:( Hozzáteszem elég jóképű, én meg egy átlagos lány vagyok. Sokat mosolygok, ha a közelemben van, egyszerűen nem tudom letörölni a vigyort a képemről, ha meg bunkózik iszonyat depis leszek..:(

Te mit szólnál egy ilyen helyzetben, többé látni sem akarnál, kerülnél vagy örülnél neki?

Ha lány vagy meg tennéd vagy tettél már ilyet?


2010. dec. 7. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Én most tuti örülnék neki még akkor is ha nem igazán tetszenél. Próbálj meg vele beszélni és szerintem előbb tudd meg, hogy van-e barátnője és utána lépj. Sok sikert! (:
2010. dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
H mit szólnék? Attól függ, mikor ébredek fel :)
2010. dec. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem már mondták majdnem ilyen nyíltan, de nem ijedtem meg tőle, a lánynak más hibái voltak, ami miatt elutasítottam. Ettől még, ha olyan lett volna, aki belsőleg is bejön, semmi akadálya nem lett volna egy kapcsolatnak. Sőt marha büszke lettem volna, hogy nem nekem kellett kezdeményezni :P 24
2010. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen nekünk (nekem legalábbis) jó ha nem kell "szenvedni" egy lányért hanem "tálcán kínálja" magát :D
2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Velem már kb:4,5 alkalommal is megtörtént én sajna mind egyiknél vissza éltem mert kb egyszerre voltez és szivattam dekárvolt te neéj vissza mert megfogod bánnixd sok szerencsét .
2010. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös a szimpátia, akkor örülnék.

Ha nem tetszel, akkor is, de inkább te kerülnél engem amíg feldolgozod a visszautasítást.

2010. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
örülnék mint majom a farkának
2010. dec. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!