Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hogyan reagálnátok ha egy lány elmondaná nektek hogy nagyon bejön neki?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác akivel jóba vagyunk meg minden és nem tom h h mondjam el neki h mit érzek és félek h Ő nem így érez irántam:(( HELP!!!!

Tehát t hogyan reagálnátok???? És mit tennétek???


2009. okt. 15. 18:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Huhh hát nekem volt hogy a lány kitálalt hogy mi van. De nekem nem tetszett, és próbáltam vele finoman közölni. Azóta is barátok vagyunk. :)
2009. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát igen és épp ettől félek de lehet h még többé hozzám sem szól:S
2009. okt. 15. 18:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Najó én lány vagyok de azért válaszolok :D Hátha bejössz neki akkor egyértelműen pozitívan reagál majd :D Ha meg nem akkor sem fogja a képedbe vágni, inkább próbálja "tapintatosan" közölni pl hogy csak barátként tud elképzelni stb :) Szerintem először próbálj meggyőződni róla, hogy az érzés kölcsönös-e :))) Sok sikert :D
2009. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

hát ne mondd el, csak utalj rá...

Vagy ha sulis vagy akkor utalj arra hogy találkozna -e veled suli után...séta, tea....valami

Jakomo 25f

2009. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

ok köszi a válaszokat de nagyon félek mert sokat jelent nekem:):S

Még jöhetnek a válaszok

2009. okt. 15. 19:03
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a dolgot nem fogom megérteni soha.Miért akarnak a lányok konkrétan a srác elé állni,hogy itt vagyok,kellek-e.Annyiszor olvasom ezt,hogy hogy kezdeményezzen,mit mondjon egy lány a srácnak,hogy szólitsa le.Nem vagyok öregasszony,aki most azt fogja papolni,bezzeg az én időmben.Huszon éves vagyok,de ilyet sosem tennék.Adj neki egyértelmű jeleket,a flörtölés a legegyszerűbb módszere annak,hogy lásd,mint nő bejössz-e neki.Nem kell kimondani semmit,de kacérkodni lehet és ha úgy reagál,ahogy egy pasinak kell a neki tetsző nő láttán,akkor hidd el,ő fogja azt mondani,hogy nincs kedved elmenni valahova kettesben.Ha a flörtölésre egyértelmű elutasítás a válasz (nem szóban),hanem testbeszéddel,akkor kár erőlködni,mert egy szerelmi vallomástól sem fog elájulni tőled.Használd ki a nőiességedet,ez "fegyver",használd :D Sok sikert :D
2009. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nagyon köszikeeee eddig ez tetszik a legjobban:)
2009. okt. 15. 19:28
 8/17 anonim ***** válasza:
16%

19:12 Te hülye rbanc vagy... Ez már más világ..:PPPPPP


S mi van akkor ha nyuszi fiú?:O Amiböl manapság elég sok van..^^

2009. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

19:34: Lehet,hogy más világ,de csak azért,mert a pasik elkényelmesedtek,hisz minden az ölükbe pottyan.Amelyik pasi pedig gyáva,az annyit is ér! Ez igazi férfi tudja mit akar és nem vár a sült galambra,hanem lép.Soha nem járnék olyannal,aki arra nem képes,hogy elhívjon valahová.Nem a fiam,hogy pátyolgassam,hanem elvileg ő lesz az a valaki,akire érdemes majd felnézni,hisz őa bátor férfi,aki nekem biztonságot fog adni.

Tudom,neked kedves kommentelő soha nem lenne párkapcsolatod,ha rajtad múlna és kihalnának a kezdeményező lányok.Értem,hogy félsz...

2009. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én így jöttem össze a barátommal:) azt hittem nem kellek neki, és a mai napig szeretjük imádjuk egymást!:)
2009. okt. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!