Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy megy ez a dolog a bulikba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy megy ez a dolog a bulikban, diszkókban? Nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

Figyelt kérdés

Lassan 20 leszek, de most szombaton voltam először rendes buliba. Nem vagyok ez a típus, de egy barátnőm megkért, hogy kísérjem el.

Az történt, hogy egy srác odajött, és megkérdezte, lemegyünk-e táncolni. Én kis híján sokkot kaptam, hogy egyáltalán észrevett valaki, és kinyögtem egy nemet. Már bánom, mert végülis aranyos srácnak tűnt, bár meg sem néztem az arcát rendesen. Sose táncoltam még, nem is tudok, nem akartam belemenni, nemet mondtam.

Mi lett volna, ha igent mondok? Ha táncolunk, az már jelent valamit? Ha igent mondok, az neki azt jelentette volna, hogy bejön nekem?

Nem szoktam ilyen helyekre járni, sem ismerkedni. Úgysem akartam volna tőle semmit. Akkor végülis jobb, hogy nemet mondtam, mint hogy tánc után hagyom ott, nem?

Rosszul érzem magam, hogy volt egy srác, aki próbálkozott, én meg kapásból elhajtottam. De még sose voltam ilyen helyzetben. :(

20L


2010. dec. 8. 01:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Túlságosan is kislányos a felfogásod:)
2010. dec. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt honnan? :)
2010. dec. 8. 01:14
 3/5 anonim ***** válasza:

hát valóban kislányos :)

és onnan hogy ilyen apróságoknak ekkora jelentőséget tulajdonítasz.

az ha igent mondasz egy táncra azt jelenti h van kedved vele táncolni. ennyit és semmi többet. nyilván te válogatod meg kivel akarsz és aki nem szimpatikus azzal nem fogsz. ez egyértelmű. amúgy meg semmivel sem komplikáltabbak ezek a dolgok a discoban mint bárhol máshol az élet más területein ahol kapcsolatba lépsz emberekkel. csak itt azon kívül h megiszol vele vmit meg beszélgetsz táncolni is lehet.

nah meg az h nem akartál vna tőle semmit. nem is kell h járj vele vagy történjen bármi. attól még végigtáncolhatjátok az éjszakát vagy csak pár zenét. nem kötelező semmi. ha nem akarsz többet visszamész a barátnődhöz és ennyi :) csak lazán és ne komplikáld túl :) és járj csak nyugodtan bulizni, jó dolog az, meg bele is jössz majd :)

2010. dec. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát talán olyan értelemben vagyok kislányos, hogy totál tapasztalatlan. :) Lehet, hogy nagy ügyet csinálok belőle. De akkor majd belejövök. :)

Köszi!

2010. dec. 8. 01:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt az első bulin :) de én hiába mondtam neki 'nem'-et nem értette és tovább próbálkozott, aztán én is feloldódtam :D emiatt ne érezd magad rosszul, amdjd a következő alkalommal jobb lesz, hidd el! ;)!
2010. dec. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!