Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak leakar koptatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak leakar koptatni?

Figyelt kérdés

Találkoztam múltkor egy lánnyal a buszon , nekem nagyon tetszik , és hallottam , hogy a tesójával rólam beszéltek valami olyasmit , hogy jó képű vagyok , vagy hasonló .

Ráirtam facebookon , tök jól elbeszélgettünk , valahogy szóba jött a Bullet for my Valentine , mondta , hogy tetszik neki az énekes , erre én mondtam , hogy nekem te tetszel , azt mondta van pasija ... az adatlapján is az van , hogy kapcsolatban , ettől függetlenül , lehet , hogy csak azért mondta mert leakar koptatni , vagy szerintetek miért ?


2010. dec. 8. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
pl. mert van pasija -_-
2010. dec. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha egy csajnak van pasija, akivel jól megvannak, akkor a háta közepére se kíván egy olyat, aki többet akar tőle. le fog koptatni, ha tovább nyomulsz rá.
2010. dec. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek tényleg van neki pasija ?

Nem olyan csaj akire gerjednek a pasik , mármint nem azt akarom mondani , hogy csúnya , mert nem az , gyönyörű lány , csak "kicsit" elvont lélek , pont mint én .

2010. dec. 8. 12:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy elvont nem lehet barátja? :O Te hol élsz? Igen, le akar koptatni, mert van egy barátja, akit nagyon szeret és nem akarja megbántani. Ennyi.
2010. dec. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném , hogy nagyon szerelmes lenne .

Úgy beszélt a "pasijáról" , mint egy tárgyról .

Ezért gondoltam , hogy csak kamu ,

2010. dec. 8. 13:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Te tényleg elvont vagy :D
2010. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Van pasija tuti és ez egy dolog h bejössz neki de miattad nem fogja hagyni a párját!Szerezd meg tőle csapd le a kezéről ha ennyire kell!;)
2010. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Talán még elvontabb vagyok mint gondolod : Sátánista , Black Metálos , elveben Hungarista , és művész lélek vagyok .

Ő még elvontabb lélek mint én , szóval ha én nem találok olyan csajt aki elvisel (:D) akkor ő talált olyan srácot ?

2010. dec. 8. 13:25
 9/11 anonim ***** válasza:
mert lehet jobban néz ki mint te. igen, szerintem van barátja, de attól még van szeme, és bejöhetsz neki, de ez semmit nem jelent. ne nyomulj, mert elfog küldeni a francba.
2010. dec. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mit vesztek ha elküld a francba ? Semmit ...
2010. dec. 8. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!