Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor kereshetem újra? Le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kereshetem újra? Le akart volna koptatni?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt elkísértem egy lányt a buszig. Fantasztikus volt, és meg is tetszett. Később, talán rá másnap beszélgettünk telefonon, nagyon jó volt és megbeszéltük, hogy e hét kedden újra találkozunk, és sms-ben küldi meg az időpontot ami neki jó. A hétvégén még próbáltam vele beszélni, de nem értem el. Végül hétfőn, azaz tegnap sikerült, de csak fél percet. Már a kezdettől fogva rossz kedve volt - tehát kétlem, azért lett az, mert én hívtam - és mondta, hogy a különóráin sok házit kapott, és ez az a keddi találka sem volt a legbiztosabb. Kérdeztem, hogy akkor most lesz, vagy sem, de erre nem tudott pontosatt mondani, így megegyeztünk abban, hogy sms-t ír tovább nem is akartam feltartani, mert éreztem, hogy nagyon nem aktuális. A beszélgetést követően írtam, neki, hogy szomorúnak hangzott és, hogy minden rendben van e. Azóta semmi. Sajnos nem tudom, mi lehet a probléma. Mikor próbáljam meg újra keresni, hogy ne legyen állati zavaró?

Nagyon remélem, hogy nem lekoptatási kísérlet....nagyon megtetszett ez a csaj a fene vigye el.


Sárky


2009. aug. 25. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki időt, és várd meg, amig ő lép. Ha nem lép, akkor mire is várnál?

Ha nem keres, kérdezz rá nyiltan, hogy akkor ő most mit is akar vagy mit nem akar.

L/22

2009. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tényleg sokat tanul és fiatal lányoknak nem mindig van pénz a telóján sem, esetleg valami más oka is lehetett hogy szomorú volt, de még csak egyszer beszéltetek tehát nem fogja veled megosztani. Várj még és hátha ír, az is lehet ha még fiatal hogy nem engedik a szülei de ha akar úgyis fog veled találkozni.
2009. aug. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!