Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leakar fektetni vagy tobbet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leakar fektetni vagy tobbet is akar? Nem ertem mit akar.

Figyelt kérdés
van egy fiu aki eleg kedves hozzam baratnozik elhiv taliizni stb.nem mintha regebben nem kedveltunk volna egymast csak nem ennyire voltunk kozeli viszonyban.Epp h koszontunk egymasnak.mit akarhat?mindig kisegitjuk egymast minden teren szal szerintem ertitek de nem fekudtunk meg le...sokszor mondott mar olyat h ha az olebe ulnek hamarabb elmenne de nem tortent meg.azt hittem viccnek szanta de nem mert par napja mindig hiv telon h talizzunk.Tobbet akar beszelgettesnel?
2009. júl. 14. 13:27
 1/9 A kérdező kommentje:
baratkozik*bocsii a helyesirasert:-ss....siettem
2009. júl. 14. 13:28
 2/9 A kérdező kommentje:
olyanokat mond meg h mikor meglatt megorul ugy kivan
2009. júl. 14. 13:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nagyon fiatal lehetsz, esetleg még 14 alatt? Biztos többet akarna beszélgetésnél, de nem értem, minden téren kisegítitek egymást az mit jelent? Mert ha azt jelenti, hogy már pettingeltetek, akkor miért kérdezed meg, hogy vajon többet akar-e beszélgetésnél, hiszen már annál tovább mentetek.
2009. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Leakar fektetni vagy tobbet is akar?"

Ezt úgy érted, hogy szerelmet, vagy járni is akar, vagy csak szexet?

Szerintem talizgassatok, beszélgessetek, és majd kiderül.

2009. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

15 vagyook

:)

2009. júl. 14. 14:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha többet akar, akkor mondj nemet rá. Nem ciki hidd el, sőt... a korodra tekintettel ez lenne a normális.
2009. júl. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem áll a fa*za és ki akar használni . Így van, mint ahogy előtted szóló is írta, kérdezd meg tőle, mit akar tőled. Persze ha megakar du*ni,akkor ne engedd, neked csak csalódás lenne.
2009. júl. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Találozzatok aztán addig menj el ameddig akarsz...nem kötelezhet semmire...ha kedved van még húzhatod is egy kicsit az agyát.:D
2009. júl. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú?
2010. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!