Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a lány egy picit mosolyog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány egy picit mosolyog az biztatásnak számít?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 15:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

19:29 vagyok!

ez nem jó egyáltalán, tudom! igazából nem magam szórakoztatására csinálom, hanem jelenleg a földről kaparom össze magam egy nagy csalódás után..

és azért valljuk be, egy mosollyal nem töröm össze más szívét...

2010. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 FFDP ***** válasza:
ma 19:39 Nem a mosoly, hanem ha rám mosolyog egy lány és tetszik, akkor odamegyek hozzá. És az elég nagy csalódás ha aztán közli, hogy ez nem fog összejönni és elég kellemetlen, főleg ha még többszőr is fogom látni, mert mondjuk egy helyen dolgozunk/tanulunk vagy ilyesmi.
2010. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Ha az embernek tetszik valaki, akkor a masik fel viselkedesebol (akar egy mosolybol) arra kovetkeztett, hogy biztos azert mosolyog ra mert tetszik neki. En pl. nagyon sok fiu ismerosomre szoktam mosolyogno es hozzateszem hogy csak ismerosok vagyunk; semmi szerelem... Ez az en szemely velemenyem, sztem ne bizd el nagyon magad! Tapasztalatbol mondom...

17/L

2010. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 FFDP ***** válasza:
De túrja is a haját, az is classic jel. És ha neked tetszik, menj csak oda hozzá, a legtöbben kimondottan értékelik.
2010. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

19:41!

(19:39 vagyok)

nem szívatom az embereket! kizárólag bulizáskor csinálok ilyet, és kizárólag olyan emberekkel, akiket előtte nem is láttam és valószínűleg később se fogok látni!

nem szokásom szívatni az embereket, csak most szükségem van pozitív visszajelzésekre...

2010. dec. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Én mégis úgy gondolom hogy jó előjel a mosoly, fő az optimizmus.



Kösz mindenkinek.

2010. dec. 18. 20:15
 27/28 anonim ***** válasza:
Hátha fiúja van :DDDDD
2010. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

És aztán ?

Nem a fiúja érdekel hanem ő. :)

2010. dec. 22. 11:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!