Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lány vagyok, jártam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok, jártam egy fiúval aki otthagyott egy másik csaj miatt de most visszaakar jönni hozzám? Szeretem még mindig!

Figyelt kérdés
szerintetek visszamenjek hozzá???azt mondta már megváltozott...!mondjuk ebbbe nem vgayok biztos de abba igen h nem fog átverni(nem vagyok benne biztos,hülye vok)
2009. jan. 19. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem ne, de mivel úgysem fogsz ránk hallgatni, így azt csinálsz, amit akarsz.


Mindenki a maga szerencsétlenségének kovácsa. Szerintem.

2009. jan. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehet le fognak szólni, de szerintem ne menj vissza hozzá.

Ha egyszer megtette máskor is megteheti. Ne alázd meg magad. De ez az én véleményem, neked kell érezni hogy mit akarsz. De én nem tenném a helyedben

2009. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az attól függ, milyen körülmények között hagyott el. Ha még szakításkor is tiszteletben tartotta az érzéseidet, és igyekezett szépen elválni, akkor szerintem visszafogadhatod. De kelljen nagyon megküzdenie, hogy jóvátegye a hülyeségét!! Ha megbántott, megalázott, akkor nincs visszaút!
2009. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszi,és am.hallgatok rátok:)

utolsónak:nem alázott meg,később azt mondta,hogy féltékennyé akart tenni!meg azért is szakított velem,mert(elmondása szerint)mindig ő kezdeményezett(ő fogta meg előbb a kezem,ő hívott randira)s mert más nem volt!

2009. jan. 19. 18:42
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj, ha tudnád hány ilyet láttam már! Én is aztmondom ne menj vissza hozzá!
2009. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ne menj hozzá vissza...
2009. jan. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ebbe mi kivul allok nem szolhatunk bele de szerintem mindenkinek jar egy esely.De vigyazz mert aki egyszer mar meg tette az lehetseges hogy meg megteszi.A te dontesed de halgass a szivedre csak ne vakitson el az hogy szereted
2009. jan. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a komikat:)
2009. jan. 20. 17:17
 9/11 anonim ***** válasza:
Én írtam, hogy ha nem alázott meg, visszafogadhatod, és fenntartom. Nem adtad be neki a derekad, ő küzdött, és ez teljesen normális. Időközben biztos ő is rájött, hogy fiú, és ez a dolga:P Ezek szerint mégis úgy döntött, hogy érdemes rád várni meg küzdeni, gratulálok. De azért dolgoztasd meg, mielőtt visszafogadod!
2009. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, és a fiúknak természetükből fakadóan nehéz dolog ez a várakozás, szóval tévedhet egyet emiatt...
2009. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!