Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mivel keltsem fel az érdeklődé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel keltsem fel az érdeklődését, hogy ezentúl ő keressen engem?

Figyelt kérdés
Facebookon chatelek egy pasival,csak h mindig én irok neki..Igaz nem beszéltünk még sokat,de irta h még beszélünk..De nem ir..Én irjak neki megint?Mit mondjak neki h érdekeljem őt?Valami tuti témát kérek ami bevállhat..Csak nincs ötletem..:S
2010. dec. 11. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne szaladj utána,az olyan olcsó.Majd ha akar valamit jelentkezni fog,hidd el!
2010. dec. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam a facebookon ott van mindenkinek az adatlapján az érdeklődési köre. Ehhez képest tőlünk kérsz témát?

Legyen mondjuk StarWars. A legtöbb (bár nem mind) fiú szereti, és nagyon nehéz (bár nem lehetetlen) olyan lányt találni akit érdekel.

2010. dec. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha mondta, hogy majd keres, és erre te keresed, akkor nem fog komolyan venni, persze ettől még összejöhettek, szóval döntsd el, hogy büszke nő vagy, vagy le akarod vadászni :)
2010. dec. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"De nem ir..Én írjak neki megint?"

NE. Kissé szánalmas amikor egy nő fut a pasi után, legyen tartásod, hagyd, hogy legalább felváltva írogassatok, ez amúgy egy ilyen bevett szokás msn-en, meg ilyen helyeken írni, hogy majd még beszélünk, ez általában semmit nem jelent, mondhatni egy közhely, én is utálom amikor olyanok mondják, akikkel fél évente egyszer beszélek, akkor is nem magánéleti okból...magyarul tudom, hogy nem fogunk holnap, holnapután, jöőöhéten beszélni...

2010. dec. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!