Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy keltsem fel a fiú érdeklő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel a fiú érdeklődését? Nagyon kellenének az értékes válaszok.

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki ismerősöm facebookon és nagyon tetszik, viszont se én, se ő nem láttuk még egymást soha, bár van egy csomó közös ismerősünk. xD Ahogy elnézegettem az adatlapját és a képeit, sok közös vonásunk van. Én szívesen ráírnék, csak az a baj, hogy a chatre nem szokott bejelentkezni, ha meg csak egy sima levelet írok az "béna", és nem is biztos, hogy legközelebb írna nekem. ennek ellenére azért néha látom, ha ő is épp fent van (csak ugye rejtve). Mit tegyek, hogy írjon nekem? (őszintén szólva.. az ismerőseim elég jó csajnak tartanak - ezt most nem beképzeltségből mondom - ő mégsem figyel fel rám)
2011. szept. 7. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
"szia, egy kávé?"
2011. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szomorú tény, hogy mégis kénytelen leszel ráírni, vagy beszélni vele
2011. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ja, amúgy azt elfelejtettem leírni, hogy: 17/L :D

és valami olyan módszer, ami nem annyira "nyomulós"? mert mégis csak jobb, ha egy fiú kezdeményez, nem?

2011. szept. 7. 18:49
 4/8 anonim válasza:
33%
Vegyél fel egy videót amin maszturbálsz és küldd el neki.
2011. szept. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne nyomulj rá tulságosan! Nagy pofáraesés lesz ha nem kellesz neki!


Amugy nem elég az, hogy az ismeröseid elég jó csajnak tartanak ha ö nem tart annak. Vagy nem tud arról, hogy az vagy. Vagy egyszerüen nem érdekli a lényed.

2011. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben tényleg te írj rá először. Esetleg írhatnád azt, hogy "szia, azért írok hogy talán egy kicsit jobban megismerhetnénk egymást, elvégre annyi közös ismerősünk van, mi meg alig ismerjük egymást, stb." Ez lehet, hogy így elsőre hülyén hangzik, de próbáld átfogalmazni a saját stílusodra :D Ha beindul a beszélgetés, akkor legközelebb várd meg, míg rád ír. Ha nem, akkor várj 1-2 napot, és próbálkozz újra. Viszont ha még így sem, akkor szerintem hagyd a francba.
2011. szept. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tegyél fel magadról egy jó képet és levélben kérdezd meg, hogy honnan ismeri az egyik közös ismerősötöket, mert egyszerűen nem tudod hová tenni. Ha két képet teszel fel, akkor a tanácsát is kérheted, hogy hogyan öltözz legközelebb, ha bulizni mész, mert nem tudod eldönteni blablabla...


Sok sikert :)

2011. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
ugyan így vagyok ezzel.. csak akit én szeretek messzebb is lakik igy ez az egyetlen mód h beszélgessünk :D mondjuk megvan a telószáma de nem tudja h honnan és nemis mondom el neki xd
2011. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!