Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért mindenkinek lételeme h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenkinek lételeme h legyen barátja, barátnője?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 12:46
 1/10 Saten ‫҉ ***** válasza:
93%
Nekem nincs ilyenre szükségem amíg megvan mindkét kezem :D
2010. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó érzés, ha valaki szeret és te viszont szeretheted.
2010. dec. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
mert kapcsoaltfüggők az emberek. Az oké, természetes hogy mindneki keresi a "párját", az élet egyrészről ebből áll. visziont az tényleg nem normális hogy ha valakinek éppen nincs azt egy elromlott állapotnak tekinti. ez csak egy állapot, ami természetes. én jelen pillanatban még élvezem is.
2010. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én már direkt nem is akarok pasit (nem nem vagyok leszbikus) csak egyszerűen unom hogy mindig hülyéket fogok ki -_-"


20/L

2010. dec. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem az :D
2010. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért, mert az ember alapvetően társas lény. És ha nem is lételemünk, de az emberek döntő többségének állandó motivációja (ami persze időnként háttérbe húzódhat), hogy társa találjon. Testi, és lelki igény is.


Ha nem is feltétlenül már tizenéves korban.


Belénk van programozva. Tovább akarjuk adni a génjeinket, és még a mai világban is igaz, hogy a túlélési esélyeink is jobban "párosan".


De mait írtam, azt nem a tini generációra vonatkoztatom.

2010. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény, nem normális állapot, hogy egyedül van. Ha normális lenne, nem akarná megváltoztatni.
2010. dec. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ezekszerint te egyedül szertsz lenni.

sajnálatos.

majd kinövöd.

2010. dec. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mélyen egyettérték a 13:02-kor írt hozzászólással. 21N
2010. dec. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13:02-essel egyet értek...

kiegészítem azzal, hogy örülök, hogy ha van egy jó barátom, de pasira nincs szükségem.

18L

2010. dec. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!