Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mindenkinek van legjobb...

Mindenkinek van legjobb barátnője csak nekem nincs?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs... :-(
2011. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És miért nincs?

Tehetsz róla?

Túl visszahúzódó vagy?

Vagy miért nincsen? Kicsit konkrétabban.

Egyébként nem csak neked nincsen, vannak még hozzád hasonló emberek az biztos.

2011. aug. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ava87 ***** válasza:
Több nagyon jó barátnőm van, de nincs közöttük A Legjobb. Mindegyiküket másért szeretem, mindegyikük nagyon fontos nekem, de nem tudnám, és nem is akarom rangsorolni őket.
2011. aug. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs legjobb de nekem azért nincs mert nem is szeretnék. Van néhány felületes barátságom és ennyi, nem szeretem az komolyabb kapcsolatokat.
2011. aug. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én úgy gondolom, hogy nem szabad sajnáltatni magad, és visszahúzódni emiatt! Ha legjobb barátnőt szeretnél, nem másokat kell úgymond irigyelni és nézni hogy nekik milyen jó együtt. Egy jó barátság kezdete azon múlik, hogy mennyire van merszed másokkal ismerkedni, mennyire vagy talpraesett... Szóval ha barátnőt szeretnél magadnak, fel a fejjel, és ismerkedj, beszélgess, és ne csak álmodozz róla! :)

Egy barátság kialakítása időbe telik! Szóval légy türelemmel.

Remélem segítettem egy kicsit :)

2011. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vree ***** válasza:
Mindenki akinek nincs barátnője, írjon egymásnak :D
2011. aug. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem vagy egyedül ;)
2013. okt. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem sincs, egy darabig görcsöltem rajta, aztán elkezdtem a fiúkkal haverkodni, és most legjobb barátnő helyett legjobb barátom van. Érdemes más alternatívákat is kipróbálni. :DD
2013. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!