Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy az istenbe van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy az istenbe van az, hogy kb 16 éves korára már mindenkinek volt barátja/barátnője és már senki nem szűz?

Figyelt kérdés
De most komolyan, egy ronda lány kinek kell?? Márpedig még azoknak is van... Egyszerűen nem fér a fejembe ez az egész
2010. márc. 21. 15:20
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy sokan hazudnak mert szégyellik hogy még nem volt.
2010. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
éretlen vagy. a ronda lánynak is lehet álom személyisége. és ha valaki beleszeret egy lányba, akkor még a legrondábbat is szépnek fogja látni.
2010. márc. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:

A ronda fiúknak. :D

Egyébként vannak még 16 éves szűz lányok/fiúk, csak egyre kevesebb.

2010. márc. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
38%
és ez most h jutott eszedbe h feltedd ezt a kérdést? :D
2010. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%
nah neked meg valószinüleg nem volt még, és ien felfogással lehet h nem is lesz még egy darabig... 18/L
2010. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Xd
2010. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Szesze ***** válasza:
100%

ez csak kb az emberek 50%ara érvényes...ha egy picit korul néznél itt, akkor látnád hogy nem ritka az , hogy valaki 20on túl is szűz....


ez csak egy bizonyos kategória, aki nem tud pasi/csaj nélkül meglenni, mert akkor nem menő. Nem is ismerik az igazi szerelmet, csak azt hogy 16 évesen már a 25-dik pasijuk/csajuk van. Amiből néhánnyal persze már le is feküdtek.


üdv 18 lány

2010. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
Savanyú a szőlő, drága barátom?
2010. márc. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Csak szeretném tudni, hogy mások miért különbek nálam. Normálisnak tartom magam, és érzékeny vagyok. Bőgtem is már eleget itthon csajok miatt. Nem vagyok benne a hülyeségekben, jól tanulok.

És nem értem, hogy egy izomagyú rózsaszínpólós f@sz, az miért érdemli meg nálam jobban, hogy barátnője legyen. Különösen, hogy a lányok általában sírnak, hogy nekik a normális kell. Amennyire én látom, a legtöbb ilyennek az érzelmi színvonala a béka segge alatt van. Elég lehangoló, hogy valaki jól viselkedik, nem szemét és udvarias, azt le se szarják. Akkor meg mi értelme van az egésznek?

2010. márc. 21. 15:54
 10/31 anonim ***** válasza:
Ó, hát én ugyanez vagyok csak lányban. Azzal az eltéréssel, hogy kövér vagyok és csúnya is. :D De hány kövér és csúnya embert lát az ember kézenfogva, boldogan sétálni? Hát azért akadnak szép számmal. A személyiség a kulcsa a dolognak szerintem, meg hogy nem kell eröltetni, nyitottnak lenni, lehetőségeket megragadni stb. Ne légy felháborodva, úgy hat, mintha irigy lennél rájuk. A rózsaszínpólósok meg a póthajas szöszyk megérdemlik egymást.
2010. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!