Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan erhetem el azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erhetem el azt, hogy az a srac, aki most csak szimplan jo fejnek tart belem szeressen?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
hany eves vagy? 8??
2010. dec. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem!!! 17
2010. dec. 12. 14:56
 3/9 anonim ***** válasza:
hívd el valahova beszélgess vele..., és majd kiderül hogy meg tettszesz neki vagy még sem... de az a lényeg hogy.. beszélgess vele.. és a többi az jön magától, és ha már jó fejnek tart ak. szerintem sínen vagy.. :) :P
2010. dec. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A "barátságot" és a szerelmet fiú és lány között, csak egy hajszál választja el...
2010. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nakkérem, ha csak szimplán jó fejnek tart(=haver) annak két oka lehet (na jó, csak kettő jutott eszembe)

1. Nem igazán látta meg benned a nőt - Megoldás: Légy nőiesebb!

2. Fél hogy csak barátként tekintesz rá és nem mer kezdeményezni - Megoldás: Naszerinted? Kezdeményezz te! (nem kell letámadni, de azért egyértelműen)

2010. dec. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nah szoval...

Kedves 15:15

1-Ha nem latta volna meg bennem a not, akkor nem valoszinu hogy olelgett volna meg puszilgatott volna...

2-Ha azt varja hogy en kezdemenyezzek, hat mar egy hete megtettem es semmi....

Ezek utan en mar nem tudom mi legyen??

2010. dec. 12. 15:23
 7/9 Moszuke ***** válasza:

ha MÁR kezdeményeztél és nem volt reakció..akkor NEMtudsz mit tenni.

nem vonzódik hozzád valami okból. ennyi.

szia.

22/f

2010. dec. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
MSN-en kezdeményeztem, vagyis elmondtam, hogy tetszik pont ma egy hete. És arra gondoltam, hogy esetleg személyesen meg kellene beszélni... Vagy inkább haggyam?
2010. dec. 12. 15:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha igazán kell a csávó neked akkor kitartasz mellette!!

Ha meg nem kell akkor elengeded.Az én tanácsom hogy légy kitartó,mert szerintem neki sokkal több időre van szüksége ahhoz hogy rájöjjön te mit akarsz.De ne ijeszd meg,légy türelmes!!

2010. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!