Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! 18 évesen érdeklődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 18 évesen érdeklődnétek egy 15 éves lány iránt? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ja hogy te vagy a lány. Hát nézd. 17 vagyok, és egyszer "összefutottam" egy 14 éves csajjal, aki ... hadd ne fejtsem ki, mennyire kritikán aluli agyi szinttel rendelkezett.. (kb mint én 11 éves koromban..) Elmondom mi történt köztünk, találkoztunk élőben egyszer, idegenek voltunk egymásnak, ő ott megtudta hogy mi a kedvenc színem és hasonlók. aztán msn-en is beszéltünk egy rövidet (ami nekem elég gáz volt, de hát nem akartam paraszt lenni) és ENNYI. Ezekután ő azóta azt hiszi, hogy szerelme vagyok meg h imád, közbe nem is ismer -.-. Igazából rólam semmit nem tud, egyáltalán hogy milyen vagyok, de azzal már tudott mindenkinek menőzni, hogy van pasija, és hogy mennyire király a kapcsolat.


Ez most nagy dióhéjban volt, igazából rengeteg epic fail-t tudnék mondani a viselkedését illetőn.


Na a lényeg, hogy én azóta távol tartom magamat minden 3 évnél több kornyi csajtól és így minimum egy 16-os az, amit bevállalok (vagy ahhoz közeli), persze valóban, okosabbat az átlagnál :D

2010. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Na szóval elírtam :D, ha 15, akkor okosabbat z átlagnál, és úgy 16-tól vagyok kompatibilis. És nem mondtam, hogy mindenki ilyen, de inkább nem keverem magam ilyen helyzetbe, mert még mindig kiráz a hideg, még soha nem éreztem olyan lúzernek magam, mint amikor vele beszélgettem...:P
2010. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Tényleg elég gáz, amikor ránézek a 15 éves lányokra, és mindegyik ribanckodik, satöbbi, többra tartom magam náluk, és nem leszek tömeglány, de kár, hogy egy nyomorék miatt ez a véleményed:D
2010. dec. 13. 19:39
 14/23 A kérdező kommentje:
*többre
2010. dec. 13. 19:40
 15/23 anonim ***** válasza:
én nem jönnék össze vele.
2010. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

:D attól függ:D:D énis 18 éves fiu vok:D

és ha a csaj idősebbnek néz ki + van 1 értelmi szintje akkor igen.

de ha valami ostoba ovodás akkor nem:D

2010. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 21F vagyok, és lehet kicsit durvának tartjátok, de ha megtetszene a lány simán összejönnék vele.
2010. dec. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
29%
21F vagyok én is. 14fölött ha bele egyezik a szexbe, akkor legális:D szóval a 15sima ügy. de kapcsolat vele? kizárt. nincs olyan értelmes 15éves csaj, aki kapcsolatra alkalmas. lehet sértődni, de ez az igazság x3
2010. dec. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
mintha az én esetemet írtad vna le!:) Én úgy vagyok, mint te. Megpróbálok nem az a tiniribi lenni, meg előadni magam. Sztem a legtöbb 18 éves se a legnormálisabb, ilyen szesz,cigi,drog miatt. Az se sokkal jobb! Tapasztalataim szerint eddig ezek a fiúk összejönnének egy 15 éves lánnyal. Legalábbis osztálytársaimnak felének van pasija, és azok 17-20 éves korig vannak!:D Szval... Am a fiú barátjaitól is függ. Mert van akinek a barátai lenézik a fiatalabbakat, pedig a srácnak bejössz, de akk a haverjai cseszegetnék, szval érted:D
2010. dec. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

19:30! Húh,ahogy elkezdted mesélni a történetet, hirtelen azt hittem, rólam beszélsz. :D

Aztán látom, 17 vagy, megnyugodtam. :))


Amúgy szerintem lehet kapcsolat 3 év korkülönbséggel :)

2010. dec. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!