Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! 18 évesen érdeklődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! 18 évesen érdeklődnétek egy 15 éves lány iránt? Összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Igaz, tényleg függ a barátaitól, de ez most az a pasi- 1 a 100-ból- aki nem iszik, cigizik, drogozik, és helyes:D , de nem "helyimenőcsávó"
2010. dec. 14. 17:25
 22/23 anonim ***** válasza:

19:30 vagyok

Ne érts félre, nem általánosítani akartam, ha te egy épeszű 15 éves lány vagy, akkor nincs veled semmi gond.

De sokan rosszul fogják fel. Nem az a lényeg, hogy cigizel, iszol-e, ugyanúgy lehetsz nagyon gyökér és nagyon okos is, láttam mindkettőre ellenpéldákat, semmi köze nincs hozzá. Ez mindenkinek a saját dolga :)

Egyébként mégegyszer megjegyzem, hogy az írásomból még mindig nem derült ki, hogy mennyire sokkoló volt az a csaj, tehát ezt csak én fogtam ki, ezért vagyok ilyen biztos. De jobb is így, 18-hoz már viszont gáz a 14 év.

2010. dec. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Igazad van:D Ha egyszer ilyen benyomást tesz rád valaki, nem csodálom, hogy a többi hasonló korú csajhoz máshoz állsz hozzá. - mondjuk szerintem a legtöbb 18 éves max lefektetni akarna:D -
2010. dec. 14. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!