Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál egy olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy olyan pasival aki félénk de tetszel neki?

Figyelt kérdés
van egy srác, de nagyon félénk, csak mások mondták hogy tetszem neki.. rávettem magam hogy elhívjam valahova, el is mentünk, de nem volt semmi, nem is közeledett. De közben meg elvileg másoknak folyton rólam áradozik. Végülis aranyos srác. Szerintetek? Viszont én nem szeretnék nyomulni mert akkor nem érezném lánynak magam
2010. dec. 13. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A közvélemény alapján döntöd el, hogy jársz-e vele vagy sem? Szegény srác...
2010. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem csak kiváncsi vagyok mit tennétek a helyzetemben
2010. dec. 13. 20:04
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bejön, akkor hajrá, és ne másokkal törődj!
2010. dec. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
és miből gondolod hogy annyira félénk ?:P én se mindig mozdulok rá az első randin sőt XD hmm bögd ki neki ha bejön vagy valami aztán hajrá :P csak bátrabb lesz ha tudja hogy sínen van XD
2010. dec. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan biztos, hogy nem. Nekem a határozott férfiak jönnek be, akik tudják, hogy mit akarnak, egyenesek és nyíltak.
2010. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést...Ha bejön neked is akkor mi a kérdés? :-)
2010. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.Ha tudod hogy bejössz neki, és neked is tetszik akkor közeledj te!

Vagy nem is akarsz összejönni vele?Csókold meg te!

20f

2010. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Egy férfi legyen határozott, magabiztos és tudja mit akar. Nem kell anyámasszony katonája.
2010. dec. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó ritka nagy paraszt vagy.

Nézz utána mit is jelent a félénkség, írd be googleba, nem azt, hogy anyámasszony katonája.Műveletlen vagy ebből is látszik.

2010. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Lehet hogy annyira félénk, hogy nem meri kimutatni, hogy tetszel neki, esetleg az érzelmeit...:) (ha már rólad áradozik álítólag:P). Figyi, én tapasztalatból mondom, hogy jól jársz, ha megvárod, hogy elmúljon ez a kritikus időszak, aztán ha látja rajtad (ez fontos) hogy bejön neked, ő is bátrabb lesz! Nem mondom, hogy 1-2 nap alatt, de alakulni fog! És könnyen lehet, hogy egy rendes, értékes embert ismersz meg!

Én is így voltam a barátommal, nagyon félénk volt, semmi önbizalom nem volt benne, de nagyon aranyosan közeledett, okos és helyes fiú (nem tudom miért nincs önbizalma, na mindegy...), így nem érdekelt, hogy tesze-tosza volt kicsit:)

Mindig elmentem a randikra, én is hívtam őt, és felbátorodott.

Az rendben vagy, hogy nem szeretnél nyomulni. Finoman azért lehet:)

Sok sikert!

19/l

2010. dec. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!