Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizgatok egy 30 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizgatok egy 30 eves pasival en 25 vagyok szerintetek mikor jonne el az ideje hogy lefekudjek vele hogy ne tartson konnyuverunek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 28. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor neked jól esik. Ne azért várj, hogy ne higyjen könnyűvérűnek, ha úgyis az vagy.


Ha szeretnéd 2 nap után is lefeküdhetsz bárkivel...

2011. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Én 22 vagyok, ő 29 és én 1 hónapra gondoltam :)

Ha kevesebb idő alatt lefekszek vele, akkor ribanc vagyok, de ha meg később, mint 1 hónap, akkor kéretem magam......

Szóval dönts te :)

2011. szept. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát az attól függ h szűz vagy -e XD
2011. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem erre nincs sablon, függ az mindentől ... randizhatsz vele fél éven keresztül, ha pl a kommunikáció nem működik és arra a szintre sem értek el ismerkedés terén, mint más egy hét alatt. Jó lenne kevesebbet matekozni csajok, és inkább az agyat szívet hormont összeegyeztetni. Csak azért nem kell megtenni vagy nem épp megtenni mert az szociális elvárás...
2011. szept. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell így "várogatni" nem leszel könnnyűvérű ha odadod magad. Az eddigi 5 komolyabb kapcsolatomból (min2-max4,5év) mind az 5 hölgy harmadik alkalommal megvolt. Ezt a helyzet hozza, persze udvaroltam rendesen.
2011. szept. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!