Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez kicsit bunkó viselkedés volt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kicsit bunkó viselkedés volt?

Figyelt kérdés

Így még nem jártam első randin soha senkivel, pedig jó pár első randim volt már. A férfival neten beszélgettem sokat, majd véletlen meglátott az utcán (kiderült, hogy ugyanabban a házban lakom, ahol a szülei is, csak addig nem futottunk össze.)


Randira hívott, egy teaházba mentünk. Úgy egy óra múlva veszettül csörgött a telefonja, mondta, ezt felveszi, mert az apja lesz. Aztán mondta, hogy hamarosan mennie kellene, mert fél óra múlva kezdődik a focimeccs, amit együtt fognak nézni, és mennie kellene, "ha már hívták".


Együtt indultunk "haza", mivel a szüleihez ment. Bőven hazaértünk volna kényelmesen is "időre", de ő mégis olyan roham tempóban ment, hogy szinte gyalog futottunk, alig tudtam vele lépést tartani. Még az utcákat is lerövidítette a kanyarok előtt átlósan, úgy sietett. A kapujuk előtt sem állt meg 2 percre sem, hogy elköszönjön, szinte siettében köszöntem el tőle én.


Nem fogtam fel tragikusan, csak kicsit vicces volt az egész egy 30 éves férfitól. Nem tudom eldönteni, hogy bunkón viselkedett, vagy szimplán csak vicces a sztori.


A randi időpontját is ő választotta meg. Ha tudta előre, hogy meccset fog nézni az apjával, nem kellett volna egy napra rakni a kettőt.


Mit gondoltok?:) Veletek volt már hasonló?


2011. aug. 13. 22:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas
2011. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem csak gyorsan le rázott, vagy ennyire fontos a focimeccs?
2011. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet, hogy csak szimplán szórakozott, és elfelejtette. Lehet, hogy náluk ez a focimeccs egy családi tradíció. De sztem csak simán le akart rázni, valószínűleg nem tetszett neki a személyiséged :/
2011. aug. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
mentőtelefon-gyanus
2011. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt,hogy nem jött be a lány de én kedves voltam és végig csináltuk a programot. mert ő az az ember volt akivel én beszélgettem csak még hiányzott az a kis szikra. 36/F
2011. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Akkor sem így kell kezelni egy helyzetet, megalázó.
2011. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

ááááh. ez hülyeség! ha annyira nem tetszett volna a személyiséged akk nem így ráz le h még el is kelljen kísérni.

sztem valami más volt. kérdezz rá...

2011. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Köszi:).


Nem tudom. Ha családi tradíció is... ezért picit vicces "elfutni" :-) a randiról, egy kis közös futással a végén:).


Persze, lehet, hogy nem tetszettem neki, és nem érezte jól magát annyira. De ilyenkor is lehet szimplán azt mondani, hogy induljunk lassan, mert fáradt, és amúgy is késő van. És ezért nem kellett volna "bosszúból" megfuttatnia:D.


Persze nem látunk a fejébe.

2011. aug. 13. 22:52
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem előled menekült... :-P


Na jó, nem is... Számomra is érthetetlen ez a viselkedés, hiszen legalább annyi fáradságot vehetett volna, hogy tisztességesen elköszön.


Ráadásul 30 évesen... Én kb. azt mondtam volna a telefonba az apámnak, hogy bocs, de közbejött valami, úgyhogy késni fogok - végülis felnőtt ember, ő dönti el, hogy vajon a meccs-e a fontosabb számára.


De úgy látszik, hogy a meccs. Szerintem hanyagold a pasit... Találsz te jobbat is.


Pedro

2011. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé vicces amit csinált és ahogy előttem már sokan írták szánalmas. Szerintem is csak le akart rázni mert nem tetszettél neki annyira és a focimeccs volt a kifogás hogy leléphessen.
2011. aug. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!