Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem akarok szerelmes lenni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok szerelmes lenni. Hogyan tudom ezt elérni? 21 éves fiú

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 12:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
nem leszel szerelmes ennyi. Nem talalkozol lanyokkal, ulsz otthon a seggeden, ennyi. Tobbet nem irtal a sziturol, most csak ennyit tudok mondani.
2009. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. :) Ez nem akaratlagos... Ne féljél Élni, az élet szép! Ha néha fáj, akkor is- aki nem sír, nem is nevet. talán csalódtál... De hidd el: mindannyian.:)
2009. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod elérni, mert a szerelem nem racionális érzés, nem dönthetsz igennel vagy nemmel. :)) Egyszer csak jön valaki, és semmi másra nem tudsz gondolni, csak rá.

Érzéseket meg nem jó elfojtani, mert az lelki "defekt"-hez vezethet, azt meg nem kívánom neked.

Vannak dolgok, amit mindenkinek át kell élni, úgy, mint a kanyarót, és ilyen például az egyik legszebb érzés az életben: A SZERELEM :-))

2009. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt két lány aki iránt hasonló érzéseket tápláltam és nem értem el vele semmit csak tönkretettem a köztünk fennálló barátságot.Egyik haverom meg most másodjára szerelemes és a mostani kapcsolta majdnem 4 éves már az előző 3 évig tartott.Ő bejön a csajoknak én szinte soha.Vannak nyertesek és vesztesek, én az utóbbihoz tartozom ennyi és kész.:-)
2009. jan. 21. 13:10
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Azt nem lehet kikerülni. Ezt a nem akarok szerelmes lenni dolgot, majd kinövöd, ugyanúgy mint óvódában a minden lány hülye dolgot:) A szerelem csak jön, lever a lábadról és már tovább is illan..... vagy nem , és ott marad veled:))) Az élet csupa kockázat, ezek szerint munkát sem mennél el keresni, mert mi van ha az 50. helyről is visszautasítanak?
2009. jan. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Akkor tudatosítsd magadban, amiket leírtál, és próbáld meg magad így elfogadni. Ha más dologban jó vagy, akkor menni fog, és próbálj másban megtalálni a boldogságot.
2009. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudod kikerülni, hogy valóban otthon ülsz a seggeden, és nem érintkezel nőkkel. de még így sincs rá garancia.

ha elfojtod a késztetéseid, akkor is bele fogsz vkibe szeretni, lett légyen az az egyik tanárnőd, vagy munkatársad. gondolom iskolába jársz, vagy legalábbis dolgozol.

2009. jan. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
egy 21 éves felnőtt férfihoz nem igazán illik ez a depressziós, önsajnáló dolog...
2009. jan. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

"egy 21 éves felnőtt férfihoz nem igazán illik ez a depressziós, önsajnáló dolog..."


miért ennyi idősen nem lehetnek valakinek lelki gondjai?nem tom miér kell mindig beszólni mindenkinek ha valami baja van...így is elég gondja lehet...te meg még ráteszel :S én meg sztem túlreagáltam..xD

2009. jan. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Cimbora.

Nem azért vagy vesztes, ahogyan kinézel/viselkedsz stb, hanem azért vagy vesztes, mert te magad is kijelented magadról.

Ilyet mi nem mondunk. Férfiak vagyunk, az Isten szerelmére. Szedd össze magadat, becsüld meg amid van, legyél büszke az értékeidre. Saját tapasztalat: ha megtanulod becsülni és szeretni önmagadat, akkor a nők is ugyanezt fogják tenni. Senkinek nem kell egy önértékelési/önbecsülési problémákkal küszködő, önbizalomhiányban szenvedő pasi...mihelyst megtanulod, onnantól kezdve senkit nem érdekel a bicepszed és a pénztárcád mérete.

Férfias tisztelettel: 24/F

2009. jan. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!