Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csajtól elkértem a telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajtól elkértem a telefonszámlát, miután számít beégésnek?

Figyelt kérdés
iwiwen kértem el. Mennyi idő után számít beégésnek? Ha pl 2-3 napig nem néz iwiwre csak utána látja a levelem?
2010. dec. 14. 20:54
 1/10 Funktasztikus ***** válasza:
akkor számit ha nem ir viszza;)
2010. dec. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindegy ne foglalkozz vele, hogy beégés-e.
2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Telefon számra gondoltál te szerintem. Eleve minek iwiwen kérted el a telefonszámát... ha a házin kívül akarsz valamit, nem így lett volna célszerű... De egyébként emg iwiwen meg tudod nézni, hogy elolvasta e a leveled, ha elolvasta, és nem válaszolt semmit, akkor csak bunkó, de nem számít beégésnek akkor se ha azt írja, hogy nem adja emg.
2010. dec. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miután nem fizetted be! xD
2010. dec. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, telefonszáma :D
2010. dec. 14. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Azóta beégésnek számít mióta iwiwen kérted el :)


Amúgy ne kövesd el azt a hibát ha nem ír vissza 4 napig hogy azzal áltatod magad: ,,na jól van biztos közbe jött vlaami, na jól van biztos ideges valamire és nincs rám ideje"

2010. dec. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyszer találkoztunk, csak az iwiw maradt meg face mint "kapcsolattartás" egyelőre.
2010. dec. 14. 21:21
 8/10 anonim ***** válasza:
Én iwiwre kb fél évente járok fel és csak akkor adnám meg a számomat ha nagyon helyes és jófej vagy de ha az lennél nem iwiwen kérted volna el. Legalább kértél volna msnt arra több esélyed lenne. Az én msn-emet elkérte egy csávó akivel egyszer találkoztunk facebookon írt egy levelet de nem adtam meg..
2010. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van msn, iwiw, facebbokja, de egyiket se használja sűrűn. Hát majd meglátjuk...
2010. dec. 15. 10:10
 10/10 anonim ***** válasza:

minek neked egy ember telefonszámlája?

nem te telefonáltál, ki akarod neki fizetni?

2010. dec. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!