Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdenétek el a csajozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdenétek el a csajozást?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok. Ne értsetek félre nem vagyok az a kis vézna stréber nyomorék vagy emos :D

Fit sportolo alkat vagyok akinek a hobbija a motorozás.

Akármennyire is gáz, igazábol 19 éves koromig nem nagyon érdekeltek a csajok és nem nagyon szerettem volna kapcsolatot. Böven meg is volt a napi elfoglaltságom hozzá:D

Egész életemben csak haverokkal logtam, motoroztam, buliztam, szinte minden napos szinten gyurtam (még most is), horgásztam (még kb ugyanennyit sorolhatnék). Tehát megvolt a mindennapos elfoglaltságom.

19 éves koromtol ugy már hiányzott volna egy barátnö de csak egy miatt. (A szexre kellett volna.)

Nem szerettem volna nap mint nap vele lenni/foglalkozni vele, vagyis jobban szerettem a saját elfoglalt életem élni.

Ezért is nem akartam neki csalódást okozni, vagy kihasználni, esetleg lelki traumát okozni, ezért inkább nem volt senkim.

Most 20 éves koromra kaptam a fejemhez hogy hát nem kéne örökre agglegénynek lenni, azért jo lenne egy kapcsolat.

Csak most meg attol félek hogy ha eddig halasztottam/nem volt soha senkim balf*sz leszek :D Mert akármennyire is gáz csajozás terén nincs tapasztalatom mivel soha sem érdekelt még az életnek ez a része :D

Tudom hogy egy csajért fel kéne adnom sok hobbit hogy vele is legyek/foglalkozzak de a gyurást meg a motorozást biztos hogy nem fogom senki kedvéért abba hagyni. Minden másban hajlando vagyok megváltozni.

Valamint azért nem is szerettem volna kihasználni senkit mert van egy nagyon jo haverom aki hetente váltogatja a kur*ákat meg szenyózik velük, igy külsö szemmel ezt nagyon rossz nézni,amikor látom régi barátnöiket sirni/szenvedni miatta, de hát ö tudja én nem szolok neki.

Ennek a haveromnak mondtam h rászánnám magam egy kapcsolatra, ma már intézett is volna egy csajt mert 1000 ismeröse van.

De akkor valami ilyesmi érzés vissza tartott, az hogy balf*sz lennél még a végén elbaltáznád, magyarul a félelem :D


2010. dec. 15. 13:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hät, bocs...ennyit elolvasni...:( inkäbb kihagyom. Igy ne kezdj csajozni...
2010. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az agglegénység nem azt jelenti hogy nincs csajuk, csak azt hogy nem nősülnek
2010. dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kuko válasza:
Hát de most te akarsz Barátnőt?Mert ha nem fogadj fel hivatásost dugjatok azt haza küldöd! vagy elmész egy discóba szólsz a csajnak figyelj nem akarok párkapcsolatot de csinos vagy nem dugunk? Vagy elküld vagy azt mondja hmm milyen jó kis sportoló kiprobálom!:) Szóval ne fossál:D Én már megtanultam minden szarba van valami jó:) Meghát a motoros körben nincsenek csajok?:D Én is motorozok haverokkal de központban mindig vannak csajok uuu de jó motorod van viszel egy kört persze:P És akkor ha olyan a csaj akkor haza felé kanyarok:P Ennyi nem nehéz csak sose hazudj! Remélem tudtam segíteni szia!
2010. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lehet h SIMSON-ja van...arra meg ketlem valamelyik nö is azt mondja, huuu,de jo a motorod, nem viszel egy kört :XD
2010. dec. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

kuko:

akarnék barátnöt mert azért jo egy kapcsolat,

és mostanában azért már hiányzik egy kicsit az is hogy valakihez oda bujhatnék, de ezt ugy értem hogy az sem jo ha egész nap csak együt vagyunk.

2010. dec. 15. 13:56
 6/12 A kérdező kommentje:

3 as válaszolo:

nem is sz*r motorom van nem is annyira jo :D egy cagiva mito 125 ös sport motor a régebbi kör lámpás tipus.

Azért ezzel még nem lehetne sztem felszedni valakit :D

2010. dec. 15. 13:58
 7/12 anonim ***** válasza:

Jah vagy olyan tekerős motorja van, amit pedállal kell beindítani :D


Nah jó viccet félre. Hát ez elég h*lye dolog...Most vagy d*gni akarsz valakit (erre megvan a mód) vagy barátnőt. Eleve nem értem, hogy mit akarsz...

Ismerkedj a haverjaid által, főleg ha jársz bulizni akkor tuti akad valaki. Aztán vagy csak egyéjszakás lesz, vagy komoly.

2010. dec. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy van ennyi hobbit. A csajozást úgy kell kezdeni hogy építed a saját életed. Látom te elkezdted. Jobb mintha unalmas lennél, úgy sem jó csajozni. Vond be a nőket a hobbijaidba, nem kell feladni egyiket sem, maximum időnként kimarad pár elfoglaltság.
2010. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
[link] itt kezdj el csajozni...
2010. dec. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

INTERNET

másoljál be romantikus sékszpírverseket majd hívd meg baszni

2010. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!