Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdenétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdenétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon bejön és meg is akarom neki mondani:$ Ti hogy mondanátok el neki? Meg majd téli szünetbe talizni is akarok vele csak azt nem tudom hogy tali előtt msnen valamikor vagy tali végén mondjam meg neki h mit érzek iránta.? Ti mikor és hogyan mondanátok meg neki?!
2010. dec. 21. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Természetesen személyesen, bár ez korfüggő manapság...
2010. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
NE mondd el neki. Nem lát benned kihívást, nem vagy érdekes, mész a kukába. Ennyi.
2010. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lényeg hogy ne te hívd el, és ne is könyörögj hogy elhívjon. Egyszerűen említsd meg neki a dolgot, és ha tetszik neki, akkor sínen vagy.

Nekem volt már egy ilyen, hogy egy csaj nagyon el akart menni moziba, aztán annyit nyaggatott hogy végül elhívtam... Csakhogy a csaj totál nem jött be, első perctől fogva azt kérdeztem magamba hogy mikor lesz már vége...

2010. dec. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani a tutit.

Magamról tudom, hogy ha nagyon nem tetszenél, akkor olyasmit mondanék hogy van egy alakuló kapcsolatom. Ha tetszenél és jól sikerül az első randi, akkor átvenném a kezdeményezést.

Viszont az exem (32 éves!) összejött egy fiatalabb sráccal, aki másfél-két hónap alatt egy sms-t volt képes küldeni. Szexen túl vannak, tehát nincs mitől félnie, de el lett kényeztetve, hogy neki nem kell semmit sem tennie.

Nem mondom, hogy minden srác ilyet tetű, de ne ess túlzásokba. Elég egyértelmű, ha keresed vele a kapcsolatot. Lehet, hogy egy-két randi után már nem is lesz annyira szimpatikus. Ha ő is elhív majd, akkor annak a randinak a végén lehet mondani dolgokat.

(Nem vagyok a játszadozások híve, de a lánynak kicsit óvatosabbnak kell lennie.)

2010. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
xD
2010. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!