Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi okbol nem akar egy fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okbol nem akar egy fiu baratnot?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 16:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
De miota ismerem joba vagyunk, nagyon jol megertjuk egymast, belso kizarva. Es regen tetszettem neki. Egyebkent meg soha nem volt baratnoje. Vagy tul magasra teszi a mercet vagy nem tudom...
2010. dec. 17. 16:32
 12/18 anonim ***** válasza:
esetleg ha volt ezelőtt barátnője még felejteni akar vagy nem akar megint csalódni...
2010. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
16.34 vagyok :D nem láttam hogy írtad. bocs akkor
2010. dec. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
én sem akarok barátnőt. mindenkit meghúzok akit tudok, de komolyabba egyelőre biztos hogy nem megyek bele. 20/f
2010. dec. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Jo, csak olyan fura a dolog. Mindenki biztos volt benne hogy osszejovunk o meg erre nem akar baratnot.."


Most azért akarsz összejönni vele, hogy megfelelj a környezetednek?


Amúgy számtalan oka lehet, hogy nem kellesz neki:

- csúnya vagy

- idegesítő vagy

- nem tart vonzónak

- sokszor átb*szták és kihasználták

- nincs pénze (mert minden nőnek csak a lóvé számít)

2010. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne zárd ki olyan határozottan, hogy nem meleg. Én is azt mondogogattam, hogy nincs szükségem barátnőre, sőt, még lányokkal is volt pár kalandom, de valahogy nem éreztem jól magam. Azóta persze már tudom, hogy mi a helyzet, de ha megkérdezik, hogy miért nincs barátnőm, azt mondom, hogy nincs rá szükségem most.

18 F

2010. dec. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ő a rézf*szú bagoly
2010. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Kedves 21:30! 1-nekem nem számit a pénz, 2-ö ezt tudja, 3-nem vagyok csunya régen bejöttem neki, 4-belsöleg is kedvel ezt ö mondta. És azért volt fura hogy nem jöttünk össze, mert ugy tünt, hogy tetszek neki, aztán semmi nem történt...
2010. dec. 18. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!