Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Ti mit szerettek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Ti mit szerettek a szinglisegben? Mi az oka annak, hogy nem szeretnetek baratnot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 17:05
1 2
 1/16 anonim válasza:
Ki mondta, hogy nem szeretnénk? :)
2011. jan. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Én szeretnék...De körlöttem mindenki foglalt, vagy nyitott kapcsolatban él, vagy egyszerűen csak iszik, cigizik meg minden ilyen jó. Úgyhogy nem találok végre egy rendes csajt:( volt már 1-2 de mind vagy megscalt vagy dobott ok nélkül...ez van.
2011. jan. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez a kerdes azokhoz a fiukhoz szolt, akik egyedulalloak es nem szeretnenek baratnot....
2011. jan. 29. 17:10
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
A nőkkel mindig csak a gond van,nem dughatsz meg bárkit, sokat kell rájuk költeni, sok időt kell rájuk szánni, és szépen kikell építeni a kapcsolatot stb stb. És ehez lehet hogy ezt nem mindenki akarja épp akkor. Esetleg nemrég lett vége egy kapcsolatának és ugyérzi még hogy nincs ereje belekezdeni egy újba, vagy valami hasonló.
2011. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
A függetlenséget.
2011. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
a szabadságot
2011. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
csak a lúzereknek kell sokat költeni egy nőre, akinek nincs személyisége
2011. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%
Azt, hogy ertelmes dologkba olom az energiam es nem pazarlom arra, hogy rohangaljak utanuk.A 40 nap 40 ejszakaba mondta volt a gyerek, hogy 1 halom idot elpazarlunk a nokre/csajozasra (ezt most csakis csajozasra ertem nem 1 parkapcsolatra) ahelyett, hogy mittom feltalalnak valamit, vagy csinalnank vmi hasznosat! Tehat nemis annyira baratno megtartasa a problema, hanem a megszerzes, ahhoz kell tobb energia, na meg ha olyan a csaj akkor a megtartashoz is persze:D
2011. jan. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

Én nemtom , most barátnő kéne mert már hiányom van , de nekem volt annó egy olyan kapcsolatom , hogy a csaj álltalában tök jócsaj volt, meg elvoltunk , de volt olyan is h vitáztunk akkor bármit csináltam akkoris engem baszott le amikor köze nem volt a veszekedéshez ..... meg ha nem csináltam meg valamit reggeltől estig az orrom alá dörgölte ....

HA sztem szeret téged , és nem kötekszel vele kedves vagy vele és ez viszonos és szeretitek egymást, akkor nem lesz baj .

Am a volt bnőm miatt nekem akkor nagy szabadságérzetem volt mikor vége lett , de már elmúlt ....

2011. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%
Szeretek egyedül lenni és túl sok erőfeszítéssel jár egy összejönni egy lánynal és kapcsolat ápolása. Neke merre nincs - többek között - energiám. Azt a keveset ami meg van inkább arra fordítom amit muszáj csinálnom.
2011. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!