Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánynak milyen a határozot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynak milyen a határozott srác? Olvass tovább, akkor érted a kérdést.

Figyelt kérdés
A randit követő napon kosarat kaptam azzal az indokkal, hogy nem voltam elég határozott. Én határozottnak és magabiztosnak tartom magam, ezért meglepődtem. Azt gondoltam, ha valaki dob akkor pl az lesz az indok, hogy ronda, bunkó, hülye vagyok vagy nem jön be a stílusom. Most akkor újabban elvárják a csajok, hogy az első talin ledöntsük őket vagy mégis mire gondolhatott? Egy picit sétáltunk és leültünk beszélgetni, ennyi. Azt sem tudtam, hogy tetszem-e neki, tudom, hogy vannak olyan csajok akik nem merik megmondani a randin, ha nem vagyok az esetük én meg síkhülye vagyok, hogy ezt megállapítsam. Úgyhogy elsőre csak egy rövid talit akartam. Az "első" randi másoknál is így van, nem? Egyébként nem vagyok megbántódva, mert szerintem elég jó csávó vagyok, inkább picit dühös vagyok, a lány se volt szupermodell, mit akar, ha már én se vagyok neki elég jó? Mellesleg alig bírtam kihúzni belőle pár szót és rég nem sikerült összeismerkednie senkivel, ha senki se jó neki nem tudom, hogy fog. Már nem kérdezem meg tőle, hogy miért nem vagyok szerinte elég határozott, mondjátok meg ti, mire következtettek?
2010. dec. 17. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem meri megmondani hogy igazából nem vagy az esete és ez egy kifogás vagy tényleg határozottabban kellett volna fellépned többet beszéltetni vagy valamit.
2010. dec. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán arra gondolt, hogy nem vagy olyan temperamentumos, mint amit ő vonzónak talál. Van, hogy azért tűnik valaki határozatlannak, mert lassúbb mozgású, halkabb beszédű. Egyébként meg nem érdemes rá haragudnod, mert neki ez ugyanolyan kudarc, mint neked. Az, hogy valaki tetszik-e nekünk vagy sem, nem a fejünkben dől el. Senki nem tudja megerőszakolni a saját ízlését.
2010. dec. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyszerű a válasz...

a csajok nagyon birják a vad férfias pasikat és titkon azt remélhette h megcsókolod...

nálam ez mindig bevált...és birnak is a csajok..

F/17

2010. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dollymelyo ***** válasza:

én kiakadnék ha első talin lesmárolna a fiu, aki nem tetszik nekem... szhal:DD

amugy meg én se értem, hogy miért koptatott le.

lehet, hogy nem volt meg az a bizonyos szikra:)))

megesik sajnos, de ez van, keress más lányt(((:

2010. dec. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!