Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 feletti pasik! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 feletti pasik! Mennyire jön be nektek az, hogy egy lánynak határozott elképzelései vannak önmagáról és az életéről?

Figyelt kérdés
Van reális énképem, tehát van önbizalmam és tisztában vagyok a hibáimmal. Vannak elképzeléseim a jövőmről, tehát tudom, mit szeretnék csinálni, bár azt is tudom, elég nehéz lesz megvalósítanom ezeket. Elterveztem, hogy mikor szeretnék férjhez menni, gyerekeket szülni. Ettől függetlenül vannak olyan dolgok, melyben nem érzem magam biztosnak, bizonytalan vagyok, de ez talán a koromnak köszönhető még, ugyanis mégcsak 18 éves vagyok.
2011. jan. 1. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
az mindig jó ha az embernek vannak céljai ugyanis az visz minket előre, de pl. megtervezni a gyerekszülés idejét felesleges, ezt nem lehet konkrétan tervbe venni mert rengeteg dolgon múlik, a sok körülmény miatt
2011. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja 26F voltam
2011. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen még nagyon gyerek vagy. Sok változást fog jönni és nem minden úgylesz ahogy azt akarod.

Ezért nem szabad pl szülési időt elkönyvelni magadban.

2011. jan. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de a szülés csak egy terv, hogy no, majd ha elvégzem az egyetemet, akkor majd egy-két éven belül házasságot akarok és gyereket, de addig semmiképp. persze ez csak egy terv, egy az lehet, hogy addigra nem találom meg életem párját, vagy előbb is becsúszhat az a baba, szóval nem készpénznek veszem ezt én se.
2011. jan. 1. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Én konkrétan, csak egy ilyen adottságú Növel tudnám elképzelni a jövömet, de itt jön az a probléma, hogy 30 alatt ilyen Növel még nem találkoztam.

Úgyhogy várok, mert a sok retardált céltalanul bolyongó kislányból már kaptam böven, elég is volt.


21/F

2011. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Speciel engem nem érdekel, hogy kinek milyen tervei vannak.
2011. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, csak nem mindegy, mit határoz el. Azaz, én menekülök rögtön, ha a lány pl. olyat mond, hogy ő bizony 30 éves kora előtt nem megy férjhez, mert addig még élvezni akarja a szabadságot meg effélék... De azért azt szeretné, hogy legyen barátja, csak épp elkötelezni nem hajlandó magát a nagy szabadság jegyében... pedig lenne valaki, aki többet várna, csak tőle hiába...
2011. jan. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!