Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nyelvzavar egy intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pucculka kérdése:

Nyelvzavar egy intelligens lánynak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy szép igényes, intelligens lány vagyok és van egy srác aki bejön, de kicsit hosszú a nyelvem. Nem jövök be neki mégis részegen, amikor rumaromát ittunk, állati ütős volt, akkor egyszer csak lesmráolt és azt mondta nagyon hosszú a nyelvem és büdös a szám, ráadásul azt is, hogy egy undorító kis töltött galamb vagyok. Akkor miért smárolt le ? Ennyire kiütötte volna magát? Engem is megütött ez a rumaroma de akkor is mi ez már?? Én intelligens vagyok és most ittam először alkoholt is.


2011. nov. 2. 09:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"nagyon hosszú a nyelvem és büdös a szám, ráadásul azt is, hogy egy undorító kis töltött galamb vagyok. "


Kell ennél több?Be volt állva,ennyi.

2011. nov. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát soha ne próbáld a rumaromát mert durva:S
2011. nov. 2. 09:30
 3/11 napietus ***** válasza:
71%
azért olyan hűde intelligens nem lehetsz, ha rumaromát iszol :D
2011. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

egyébként az ő szája se lehetett virágillatú :D


józanon meg kellene beszélned vele úgy egyébként..lehet nem is emlékszik semmire, de ha meg igen, elmondhatja, hogy akkor most mivan


a töltött galambot meg tuti, h az undorító jelzővel használta? mert anélkül még aranyos is lehet... engem pl zaftos zebrának titulált a párom, amire csorog az oroszlán nyála :D

2011. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Zaftos zebra...Anyám borogass.
2011. nov. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
undika
2011. nov. 2. 09:57
 7/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Micsoda??? Rumaromát ittál? Az nem alkohol, te szerencsétlen :DDDD
2011. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Édes jó istenem. :D:D Komolyan, ez az oldal, de legalábbis a szerelem, szex kategória már kész vicc. Nem tudom, hogy itt a kérdezők 90%-a tényleg ennyire ostoba, nincs élete és unatkozik, vagy csak azt hiszi, hogy nagggggyon nagyon humoros. Bármelyik verzió is az igaz, komolyan elkeserítő. Valahogy meg kellene akadályozni, hogy ezek az emberek nemi életet éljenek, bármilyen módon.
2011. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Undorító kis töltött galamb" xDDD


Kamu kérdés :D

2011. nov. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BlackSword ***** válasza:
100%
Hűűű, de iqharcos lehetsz... Az aroma alkohol tartalma majdnem nulla... Azért aroma... Hány éves vagy kis büdös szájú, hosszú nyelvű apuci töltött galambocskája???
2011. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!