Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány, nem ír vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány, nem ír vissza az iwiwen, minden veszve van?

Figyelt kérdés
Szóval írtam neki levelet. De nem ír vissza, pedig elolvasta. Ilyenkor akkor veszett ügy?
2010. dec. 17. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem sokan vannak, akik közösségioldalakon szeretnek összeismerkedni. Az iWiW-en keresztül egészen biztos, hogy nem lesz meg, ha így állt hozzá a dologhoz.
2010. dec. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Személyesen is találkoztunk már, vagyis legelsőnek. Akkor megkerestem iwiwen, meg facen és írtam neki, de nem nagyon akarvisszaírni...
2010. dec. 17. 21:58
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, esetleg nem otthol volt és azért nem ír vissza, de ez a jobbik eset lenne...
2010. dec. 17. 22:01
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor se fog visszaírni, gondolom. Nagy mákod van ha igen. Én jobb esetben fel is vettem msnre, nekem is hasonló sztori. De msnen 1 óra volt egy igen vagy egy oké. Mivel felbontotta nem fog visszaírni.
2010. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

barátnőmnek is irtam levelet iwiwen, és nem írt vissza. akkor ez most szakítás? EMBER!!! élj már a valóságban!

am elolvasta, aztán msn n megbeszéltük. 1 nappal később hogy elolvasta. naés akkor mivan? nemirt vissza... ilyeneken fennakadni, kapcsold ki a gépet huzz kabátot mer hideg van, aztán gyerünk a való életbe

2010. dec. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Moszuke ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 22:08

ott a pont kérem..


az iwiw leveleim 80%ára nem válaszol az én barátnőm sem:D

sőt msn-n is sosincs fent...ha van akkor sem ír rám AZONNAL!! na akkor most nem szeret vagy mi?:(

na_jó nem kontrázok tovább:)


haver.. télleg.. mozdulj ki a f*szomba ne a monitor mögül told.. tudod te az milyen szar amikor nem látod a lány nonverbális jeleit miközben kommunikálsz vele? nem tudod mert nincs viszonyítási alapod.. neked a monitor az alap.. de megsúgom.. nincs jobb egy vörösödő lánynál, vagy egy leszegett szemnél, mosolygó szájjal:)


saját magadtól veszed el az örömöt, a tapasztalat lehetőségét te p*cs....

2010. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
És szerinted hogy találkozzak mégegyszer vele, ha legelső találkozásnál nem kértem el semmi elérhetőségét??? Csak iwiw maradt mint "kapcsolattartás" egyelőre, mert ugyebár egy város nem kicsi...
2010. dec. 17. 22:30
 8/15 Moszuke ***** válasza:

ha nem ír vissza a közeljövőben akkor az jelzés:

fordítom férfi nyelvre:

TAKARODJÁ'!

2010. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ne oltsátok szegényt, énis pont igy jártam :'( és sirtam sokat emiatt. Nem a monitor a lényeg. Nem tud, illetve velem együtt, nem tudunk többet csinálni, a lánynál a labda, és akkor mi vagyunk lecseszve?


Kérdező, ha eljutsz holtpontra, akkor kamikaze akció, ha érted... ha arra sem reagál, akkoris leadtál egy nagy súlyt magadról. Hidd el, később úgy fogsz rá gondolni, hogy nem érdemli meg, és helyesen


Nem ir vissza, nehogy azt hidd, hogy veled szúrt ki. Lehet, hogy te lettél volna az, akivel élete végéig élt volna boldogan, de ő magának nem adta meg a lehetőséget hogy megismerjen

2010. dec. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem semmi gond mert nem ismer és némelyik lány olyan hogy ha nem ismer vissza se ír
2010. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!