Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eléggé visszahúzódó vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé visszahúzódó vagyok. Hogy kelthetném fel a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés

Sajnos a bulizás kizárva, mert egyrészt teljesen elcsendesedek társaságban, másrészt nem tolerálom az alkoholt.

Gitározni szoktam itthon, de nincs még zenekarom (először meg kellene tanulnom szólózni, hogy ne kelljen átpasszolnom vagy kihagynom). Meg a progresszív metál nem igazán érdekli a lányokat. Ráadásul a zenélés is veszélyben, mert nemsokára kidobnak a fősuliról (GDF és utálom az informatikát, csak apám miatt mentem arra a fősulira, mert szerinte reálbeállítottságú vagyok) és mehetek vissza a szüleimhez nógrád megyébe, ahol szinte csak a tankcsapdát szeretik, én meg utálom, az ottani csajok 90%-a ribanc, a többit az utcára se engedik ki (de megpróbálok valami munkát keresni és Pesten maradni, csak szimpla érettségivel nehéz lesz).


19/F


2010. dec. 17. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

járkálj meztelenül

na az felkelti az emberek figyelmét

2010. dec. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azért a közösségi élet nem csak és kizárólag az alkohol és a buli párosából áll.
2010. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld úgy elolvasni a szövegedet, mintha kívül álló lennél. Nagyon megfogsz ijedni és talán észhez is térsz. jajj ember ember!!!
2010. dec. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Járj meztelenül, akassz egy lámpát a farkadra, és egy pávatollat dugjál a seggedbe.

Mindenki észrevesz majd. :-)))))

2010. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra légy határozott.
2010. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a baj a fiatalsággal! :D egyik részük veri magát a semmire, a másik fele meg visszahúzódó:) döntsd el melyik a jobb;D
2010. dec. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!