Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elképzelhető, h tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, h tetszik egy csaj, de a sok elfoglaltság, teendő miatt nem írtok neki csak úgy?

Figyelt kérdés

már egy ideje ismeritek, társaságból, el is hívtátok pár helyre, de annyi a dolgotok itt a vizsgaidőszakban, karácsonykor, h nem keresitek külön(majd társaságban úgyis összefuttok)

?


2010. dec. 18. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Előfordul. Különben az én bajom sokszor az, hogy azt várja el a lány, hogy mindig én keressem. Volt egy olyan eset, hogy állítólag nagyon szeretett a csaj, meg minden, de kijött a modern warfare és 5 napig nem kerestem xD Erre berágott és a vége az lett hogy szétmentünk.. Szóval inkább keresd te, ha ő nem teszi.
2010. dec. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

hát, amikor még 14 éves voltam, és felvételiztem középiskolámba, akkor előfordult :D persze, az nem igazi kapcsolat volt, csak tetszett 2 évig előtte, de akkor fél évre kikapcsoltam... mondjuk akkor más ember voltam, nyilván.


Egyébként nem, nem jellemző. Attól függ milyen kapcsolatban vannak? Mert ha csak baráti, az még OK, csak ne felejtődjön el.


Én inkább forditva tapasztaltam :D kamikaze akciót csináltam, aztán a kedvesnek egy hónapig nem volt ideje válaszolni, bár szerintem csak kereste a leesett állát :DD (És mondd, nem volt nagyon meglepve a Keresztapa, amikor megkérted a lánya kezét? - Dehogynem. Még a revolver is kiesett a kezéből)

2010. dec. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!