Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek, mi lesz, hogyha elhúzza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, mi lesz, hogyha elhúzza a fejét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves srác vagyok és még nem volt meg az első csókom, a mostani lányt akit egyenlőre nem nevezhetek barátnőmnek, bár elég feltűnő hogy fülig szerelmesek vagyunk egymásba :), elhívtam szerdára moziba, úgy tervezem hogy azon a napon megcsókolom, de félek, mi lesz, hogyha elhúzza a fejét?


Ezt lehet orvosolni valahogy?


2010. dec. 18. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
mossál fogat.. és tic-tac... ha ez megvan nem lesz gond :D
2010. dec. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze, az alap dolog, hogy bekészítve, csak hát hogyha megijed, vagy hasonló...
2010. dec. 18. 09:00
 3/8 anonim ***** válasza:

Én akkor ijedtem meg először a lányoktól, mikor először meg akartam csókolni egyet, nagy bátorság kellett hozzá, de elhúzta a fejét, pedig már jó ideje együtt jártunk. Fiatal voltam, tapasztalatlan.

Szerencsére szakítottunk még abban az évben. És azóta boldog vagyok, mert normális barátnőm van :)

A lényeg, hogy ne ijedj meg rögtön, ha később sem engedi, vagy nem kezdeményezi, hagyd ott.

2010. dec. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
dehogy. is akkor előszór.. szájra puszi.. ha megy utána kis ajakcsók :D ás ha az is utána mehet a smár :d
2010. dec. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaj ne égesd már itt magad

ha elsőre el is húzza a száját ,hát majd megpróbálod mégegyszer

2010. dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
utána próbáld meg megint és megint és megint...örökké - amíg nem hagyja magát. ha hagyja magát, akkor riherongy - szakíts vele
2010. dec. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elmondom hogyan csináld: Mikor kíséred haza pl és elköszöntök nézzetek egymás szemébe minimum 6 másodpercig majd kis lendülettel de viszonylag villámgyorsan hajolj oda hozzá érintsd össze az ajkad az övével és nagyon lassan csókodl meg.
2010. dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. dec. 18. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!