Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy srác a suliban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliban. Még sohasem beszéltünk, igazából nem is ismerem, de szoktam látni szünetben. Hogy ismerkedjek meg vele?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársam ismeri, szokott vele beszélni, de nem akarom, hogy ő mutasson be, vagy ilyenek. Kezdésnek jelöljem be iwiw-en? (végülis egy suliba járunk)
2009. jan. 22. 19:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mosolyogj rá sokat,nézd(ha vissza néz szemez vele)majd jelöld be iwiw-en igy észre fogja venni hogy a látóterében vagy. Majd közeledni fog feléd. Vagy alakitsd ugy a helyzetet hogy tudj vele beszélni vagy ha bátrabb vagy szólitsd meg
2009. jan. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni a korod!Bár gondolom a fiatalabb korosztályba tartozol.

Jó kezdés,szerintem az iwiw,aztán ha visszajelöl akkor meg küldj neki egy smile-t semmi mást.

és ha reagál rá akkor van esély,ha meg nem reagál rá semmi érdekeset v egyáltalán semmit,akkor talán veszett ügyed van.

Ha elmész mellette a folyosón mosolyogj rá,de csak egy pillanatra tekints rá-persze úgy h ő is lássa azt az egy pillantást-véletlenül se feszengj előtte,ne beszéld ki feltűnően a bnőiddel

ha már ezek nem jönnek be és te még mindig nem akarod feladni,akkor tudd meg h mit szeret,mi érdekli ,ki a kedvenc focistája pl és okosítsd ki magad ezekből a témákból és a közelében,úgy h hallja, kezdj el róla beszélgetni vkivel....de ha az első egy két dolog nem jön be akkor lehet h az utolsó ötlet már felesleges,hisz akkor....:S nem valószínű h érdekled...

2009. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám ugyan ez van velem is de nem tudom mit mondjak neki még...Mennyi idösek vagytok?
2009. jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a kor-t tényleg jó lenne tudni!

amúgy meg sztem hát ha máshogy nem megy csak az ismerősödön keresztül menne ha félénk típus vagy pl.:

kérd meg ismerősöd hogy adjon át egy levelet a srácnak amiben elhívod beszélgetni vhova vagy vmi ilyesmi :D

2009. jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 17, ő 19. Iwiw-en az van kint neki, hogy egyedülálló. Együtt fogunk ballagni, mert ő nyelvi előkészítős osztályba jár. Úgyhogy van még 2 évem:D Köszi a válaszokat:)
2009. jan. 24. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban voltam, próbáltam minden infót megtudni a srácról, hogy hol tudnék vele "véletlenül" összefutni, de semmi eredményre nem jutottam, iwiwen se volt fent. Nekem is egyik osztálytársam ismerte, de épp hogy köszönőviszonyban voltak csak. Aztán lassan jön a ballagás ideje, szoval rájöttem hogy valamit tennem kell. Össze szedtem magamat, oda mentem hozzá és megmondtam neki hogy szimpatikusnak tartom, és lenne-e kedve meginni velem egy sört valamikor. Szerencsére igent mondott, megadta az msn címét, azóta találkoztunk is, és szerencsére jól alakult a dolog. Te könnyebb helyzetben vagy, előadhatod ezt iwiw-en is üzenetben. Kérd el az msn címét, aztán ha megadja, akkor már sínen van a dolog. Sok sikert!
2009. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehogy:D Ez hamar elmúlik úgyis, ha meg összejössz vele, vajmi kevés a boldog kapcsolat esélye...
2009. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!