Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szólítsak le egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsak le egy lányt strandon, könyvesboltban, utcán?

Figyelt kérdés
2010. dec. 20. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Legjobb taktika, ha segítséget kérsz. Utcán mondjuk csinálj úgy mint aki eltévedt, mosolyogj kedvesen és hagyd hogy útbaigazítson, aztán vhogy beszélgess vele, vagy kérd meg, hogy kísérjen el. Legjobb ha pontosan tudod hol vagy és látod hogy merre tart, mert akkor neki is útbaeső helyet kérdezhetsz meg h hol van, így mehettek együtt és dumálhatsz közben vele.

Könyvesboltban megkérheted, hogy ajánljon egy könyvet, vagy ha ő nézeget egyet és ismered, akkor mondhatsz neki róla pár dolgot. Mondjuk, hogy múlt hónapban olvastad és nagyon jó, le se tudtad tenni, bár te inkább a mittudomén fantasy könyveket szereted és te is meglepődtél mennyire leköt. Majd megkérdezed ő általában mit olvas.

Strandra nincs ötletem. Hirtelen az jutott eszembe, hogy kenesd be a hátad naptejjel, de így télen hát necces:) Meg csak akkor jön be ha jó tested van:) Amúgy nem érdemes próbálkozni vele:)

Igaz lány vagyok, de remélem adtam pár ötletet:) Nekem ez tetszene, ha így próbálna közelíteni egy pasi:)

2010. dec. 20. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Amit az előttem lévő írt, azok jók:) Semmi extra, de szerintem is beválik, nálam beválna, persze, csak ha tetszik srác:D

Strandon talán... általában a csajok is meg a srácok is bandában járnak strandolni:D

Mondjuk röpiztek a haverokkal és a azt a csajos bandát megkérdezed, ahol a kiszemelted van, hogy nem lenne-e kedvük beállni, mert kevesen vagytok... alakítsd úgy, h. a te csapatodba álljon. Mondjuk elesik a homokban, akkor te felsegíted:D utána elkezdhettek dumálni, megdicséred, hogy milyen jól játszik (még akkor is ha nem), aztán meghívod egy fagyira ilyesmi :D:)

2010. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszii sokat segítetek! :):D:D
2010. dec. 20. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló megtudnád mondani merre van az oktogon vagy vegyek egy térképet?

ja és a 10.es kötelezőkret véletlenül nem olvastad

amugy jó ötletek

ja és a hátamnak jót tenne egy kis fastum gél ha vállalod

2010. dec. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de az oktogont nem tudom hol van, vidéki vagyok. A 10-et má rég kijártam, nem is emlékszem mi volt a kötelező akkor. És van kinek kenegessem a hátát:)
2010. dec. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!