Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti járnátok ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, csak az a baj, hogy ilyen maffiózó szerűség. :S Többiek szerint leg is. Ilyan kva drága kocsival járkál suliba + ilyenek, meg többen mondják h nem jó vele ujjat húzni + ilyenek. Nem tudom mennyi igaz ebből, mert velem mindig kedves + úgy kb mindenkivel, akivel jóban van így a suliból. Úgyhogy nemtom. Ti járnátok ilyen sráccal? :$
2010. dec. 20. 02:02
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Amint kicsit közelebb kerülsz hozzá, elrabol, egy sötét pincében fog fogva tartani és prostitúcióra fog kényszeríteni. Én meggondolnám.
2010. dec. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy az lesz, amit az 1. írt...ha tetszel neki, akkor (téged) biztosan nem fog bántani, akár maffiózó, akár nem. ha jól néz ki, akkor persze, hogy járnák vele:)
2010. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a maffiózónak is van élete a munkáján kívül... Legalább garantáltan megvédene téged
2010. dec. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen típusú férfiaknak, csak a szex kell. Ha tetszel is neki akkor is előbb utóbb megcsal, vagy megver. Uralkodó típus. Az ilyen kapcsolat után szoktak a lányok sírva hisztizni, hogy minden férfi görény. Közben meg magának keresik a bajt....

Nagyon meggondolandó, de én kerülném.

Férfi vagyok....

2010. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hiába írjuk h ne, úgyis összejössz vele.
2010. dec. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mitől kéne megvédeni egy férfinek??? Ha buta vagy rád fér a verés, ha talpraesett akkor emg saját magad is megoldod. Ha nem életképtelen vagy, és cseléd lesz belőled...
2010. dec. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold meg még1x. Az ilyenekkel csak az a gáz h ha mondjuk szakítani akarsz vele, akkor megfenyeget h kinyír valakit, aki nagyon fontos számodra. Egyébként hány éves vagy? És ő?
2011. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!